---
title: "PULS HELSE AS (929139402): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PULS HELSE AS i Nordre Follo hadde 155 770 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929139402-puls-helse-as"
---

# PULS HELSE AS

Treningssentervirksomhet · Nordre Follo

- Org.nr: 929 139 402
- Telefon: 64 88 91 00
- E-post: info@pulsfollo.no
- Nettsted: [pulsfollo.no](https://pulsfollo.no)
- Styreleder: Per-Kristian Lundefaret

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 155 770 kr (+126,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −105 821 kr (Margin −67,9 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −267,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −505,0 % i 2024
- Likviditet: 0,24 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,19 i 2024
- Soliditet: −315,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −430,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −505,0 % | −267,7 % |
| Driftsmargin | - | −151,1 % | −67,9 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,19 | 0,24 |
| Soliditet | 100,0 % | −430,5 % | −315,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 69 | 156 |
| Driftsresultat | −2 | −104 | −106 |
| Årsresultat | −2 | −104 | −107 |
| Driftsmargin | - | −151,1 % | −67,9 % |
| Sum gjeld | 0 | 101 | 249 |
| Sum driftskostnader | 2 | 173 | 262 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | −2 | −104 | −107 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 22 | 19 | 60 |
| Sum eiendeler | 22 | 19 | 60 |
| Egenkapital | 22 | −82 | −189 |
| Kortsiktig gjeld | - | 101 | 249 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Per-Kristian Lundefaret: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hilda Langhus' vei 3, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 12.01.2022
- Tidligere navn: PULS KNAPSTAD AS (2022 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 12.02.2024
- Regnskapsfører: [PEDERSEN & SKOGHOLT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/996414353-pedersen-skogholt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 799 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Medisinsk og manuell behandling innenfor fysioterapi, massasje, osteopati og andre helsemessige behandlinger, utleie av behandlingsrom til samarbeidende personer og selskap samt coaching og veiledning av pasienter innenfor kosthold og trenings- og behandlingsformer.

## Kunngjøringer

- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000495481&sokeverdi=929139402&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000624257&sokeverdi=929139402&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PUMAFITNESS AS](https://www.norscout.com/no/company/934342003-pumafitness-as) | Nordre Follo | - | 250 000 kr | - |
| [PEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/933296059-pekk-as) | Nordre Follo | - | 50 000 kr | - |
| [EMJA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928499049-emja-holding-as) | Nordre Follo | - | 632 941 kr | - |
| [ENIVI AS](https://www.norscout.com/no/company/934384911-enivi-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [PULS BØLERÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918612394-puls-bolerasen-as) | Nordre Follo | - | 1,39 mill. kr | −13 % |
| [HØGTIND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/935582407-hogtind-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [PULS GREVERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/922853274-puls-greverud-as) | Nordre Follo | - | 2,63 mill. kr | −8,0 % |
| [OPPEGÅRD INDOOR GOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/936678920-oppegard-indoor-golf-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.07.2026.
