---
title: "DRIVER VEKST AS (929141369): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DRIVER VEKST AS i Lørenskog hadde 74 459 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929141369-driver-vekst-as"
---

# DRIVER VEKST AS

Annen trafikkskoleundervisning · Lørenskog

- Org.nr: 929 141 369
- Styreleder: Andreas Sebastian Havdahl

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 74 459 kr (−92,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 19 098 kr (Margin 25,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,09 (tilfredsstillende). Opp fra 0,62 i 2024
- Soliditet: −1 609,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −251,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −57,9 % | - |
| Driftsmargin | 7,5 % | −26,9 % | 25,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,53 | 0,62 | 1,09 |
| Soliditet | 13,8 % | −251,7 % | −1 609,6 % |
| Gjeldsgrad | 6,2 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 960 | 940 | 74 |
| Driftsresultat | 72 | −253 | 19 |
| Årsresultat | 41 | −335 | 18 |
| Driftsmargin | 7,5 % | −26,9 % | 25,6 % |
| Sum gjeld | 676 | 317 | 221 |
| Sum driftskostnader | 888 | 1 193 | 55 |
| Finansresultat | −22 | −25 | 0 |
| Resultat før skatt | 51 | −278 | 19 |
| Anleggsmidler | 557 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 227 | 90 | 13 |
| Sum eiendeler | 784 | 90 | 13 |
| Egenkapital | 108 | −227 | −208 |
| Kortsiktig gjeld | 148 | 144 | 12 |
| Langsiktig gjeld | 527 | 172 | 209 |

## Ledelse og styre

- Andreas Sebastian Havdahl: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Trafikkskolen Driver AS, Lørdagsrudveien 24, 1472 Fjellhamar
- Postadresse: c/o Trafikkskolen Driver AS, Voldgata 62, 2000 Lillestrøm
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.532 Annen trafikkskoleundervisning
- Etablert: 18.03.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 93 av 103 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Trafikkundervisning og andre kurs/produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000569698&sokeverdi=929141369&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000655236&sokeverdi=929141369&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ARUN AS](https://www.norscout.com/no/company/922176221-arun-as) | Lørenskog | - | 88 645 kr | - |
| [AMPO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913699041-ampo-holding-as) | Lørenskog | - | 63 000 kr | - |
| [SKRIV AKADEMISK AS](https://www.norscout.com/no/company/930906107-skriv-akademisk-as) | Lørenskog | - | 160 795 kr | - |
| [MONDAY MORNING AS](https://www.norscout.com/no/company/989518658-monday-morning-as) | Lørenskog | - | 32 000 kr | - |
| [HARKET & BAKKE AS](https://www.norscout.com/no/company/988823708-harket-bakke-as) | Lørenskog | - | 186 667 kr | - |
| [SHEMJAKIN ART ACADEMY AS](https://www.norscout.com/no/company/829700492-shemjakin-art-academy-as) | Lørenskog | - | 26 800 kr | - |
| [EL-CARE ESD AS](https://www.norscout.com/no/company/998188938-el-care-esd-as) | Lørenskog | - | 212 100 kr | - |
| [CATHRINE WITH HOLM AS](https://www.norscout.com/no/company/934974158-cathrine-with-holm-as) | Lørenskog | - | 22 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
