---
title: "STEINITVET AS (929148282): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEINITVET AS i Oslo hadde 285 430 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929148282-steinitvet-as"
---

# STEINITVET AS

All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · Oslo

- Org.nr: 929 148 282
- Styreleder: Stein Istre Thoresen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 285 430 kr (+16,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 277 481 kr (Margin 97,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,4 % (meget god). Ned fra 50,5 % i 2024
- Likviditet: 1,24 (tilfredsstillende). Ned fra 8,97 i 2024
- Soliditet: 19,2 % (god). Ned fra 88,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 50,5 % | 41,4 % |
| Driftsmargin | 95,4 % | 96,7 % | 97,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 58,0 % | 86,2 % |
| Likviditetsgrad | 6,42 | 8,97 | 1,24 |
| Soliditet | 84,4 % | 88,9 % | 19,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,1 | 4,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 260 | 244 | 285 |
| Driftsresultat | 248 | 236 | 277 |
| Årsresultat | 192 | 195 | 231 |
| Driftsmargin | 95,4 % | 96,7 % | 97,2 % |
| Sum gjeld | 62 | 67 | 680 |
| Sum driftskostnader | 12 | 8 | 8 |
| Finansresultat | 0 | 15 | 21 |
| Resultat før skatt | 248 | 251 | 298 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 398 | 597 | 842 |
| Sum eiendeler | 398 | 597 | 842 |
| Egenkapital | 336 | 530 | 162 |
| Kortsiktig gjeld | 62 | 67 | 680 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Stein Istre Thoresen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Huk aveny 67C, 0287 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 01.04.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.08.2022
- Størrelse: Nr. 1 028 av 1 437 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulentvirksomhet innen veterinærmedisin.

## Kunngjøringer

- 14.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000175538&sokeverdi=929148282&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORSK SKADEREGULERING AS](https://www.norscout.com/no/company/934598687-norsk-skaderegulering-as) | Oslo | - | 296 057 kr | - |
| [VINC AS](https://www.norscout.com/no/company/917313660-vinc-as) | Oslo | - | 265 845 kr | - |
| [FTC FOOTBALL TRANSFER COMPANY NO AS](https://www.norscout.com/no/company/935430518-ftc-football-transfer-company-no-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [JBHM AS](https://www.norscout.com/no/company/916054645-jbhm-as) | Oslo | - | 263 795 kr | - |
| [FOOD CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/920218342-food-consult-as) | Oslo | - | 312 713 kr | - |
| [HASHI SPORTS AS](https://www.norscout.com/no/company/935236258-hashi-sports-as) | Oslo | - | 255 000 kr | - |
| [PREMIUM RATING AS](https://www.norscout.com/no/company/917664862-premium-rating-as) | Oslo | - | 342 536 kr | - |
| [KAMAN KULTURBYÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/818264992-kaman-kulturbya-as) | Oslo | - | 252 660 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
