---
title: "BEDRE BURGER 4 AS (929172922): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEDRE BURGER 4 AS i Stavanger hadde 14,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 31 ansatte. Daglig leder er Maichen Haugland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929172922-bedre-burger-4-as"
---

# BEDRE BURGER 4 AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2022

- Org.nr: 929 172 922
- Daglig leder: Maichen Haugland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,6 mill. kr (+9,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 623 076 kr (Margin 4,3 %)
- Ansatte: 31 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 48
- oktober 2025: 28
- november 2025: 30
- desember 2025: 31
- januar 2026: 33
- februar 2026: 31
- mars 2026: 30
- april 2026: 31
- mai 2026: 30
- juni 2026: 31
- juli 2026: 30
- august 2026: 31
- september 2026: 30
- oktober 2026: 31

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,2 % (meget god). Opp fra −28,1 % i 2024
- Likviditet: 0,83 (svak). Opp fra 0,62 i 2024
- Soliditet: 17,9 % (tilfredsstillende). Opp fra 4,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 28,4 % | −28,1 % | 21,2 % |
| Driftsmargin | - | −6,8 % | 8,4 % | −8,3 % | 4,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 548,7 % | −578,1 % | 200,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,01 | 0,62 | 0,83 |
| Soliditet | - | 3,5 % | 5,6 % | 4,9 % | 17,9 % |
| Gjeldsgrad | - | 28,0 | 17,0 | 19,6 | 4,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 9 186 | 14 545 | 13 349 | 14 570 |
| Driftsresultat | - | −622 | 1 214 | −1 103 | 623 |
| Årsresultat | 0 | −673 | 762 | −1 190 | 556 |
| Driftsmargin | - | −6,8 % | 8,4 % | −8,3 % | 4,3 % |
| Sum gjeld | 0 | 3 912 | 4 257 | 3 147 | 2 134 |
| Sum driftskostnader | - | 9 808 | 13 330 | 14 452 | 13 947 |
| Finansresultat | - | −52 | −143 | −87 | 4 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 072 | −1 190 | 627 |
| Anleggsmidler | 0 | 2 944 | 1 773 | 1 369 | 826 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 735 | 1 939 | 1 773 |
| Sum eiendeler | 0 | 4 051 | 4 508 | 3 307 | 2 599 |
| Egenkapital | 0 | 140 | 251 | 161 | 465 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 716 | 3 147 | 2 134 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 541 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Maichen Haugland: Daglig leder
- Ingrid Opedal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Madlaveien 299, 4042 Hafrsfjord
- Postadresse: Langgata 19, 4306 Sandnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 31.03.2022
- Aksjekapital: 250 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 20.05.2022
- Revisor: [REVISJON VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/982519411-revisjon-vest-as)
- Regnskapsfører: [FLYT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/927689766-flyt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 985 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av restauranter og kafeer og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og av salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.

## Siste endringer

- 23.06.2026: Styret endret
- 13.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000422002&sokeverdi=929172922&spraak=nb)
- 23.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000415737&sokeverdi=929172922&spraak=nb)
- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000418398&sokeverdi=929172922&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000624269&sokeverdi=929172922&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DD ON WHEELS 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/933867102-dd-on-wheels-1-as) | Stavanger | 32 | 1,49 mill. kr | - |
| [HOLMEN 28 AS](https://www.norscout.com/no/company/912971457-holmen-28-as) | Stavanger | 31 | 13 mill. kr | −9,3 % |
| [DP FISKEPIREN AS](https://www.norscout.com/no/company/827810622-dp-fiskepiren-as) | Stavanger | 32 | 9,25 mill. kr | +12 % |
| [SUSHI TASTA AS](https://www.norscout.com/no/company/921280882-sushi-tasta-as) | Stavanger | 31 | 7,75 mill. kr | +2,8 % |
| [ISUSHI ROGALAND AS](https://www.norscout.com/no/company/925232033-isushi-rogaland-as) | Stavanger | 32 | 23 mill. kr | +6,1 % |
| [BERGESEN & TVEIT AS](https://www.norscout.com/no/company/991742204-bergesen-tveit-as) | Stavanger | 30 | 26,3 mill. kr | 0,0 % |
| [MADLAKROSSEN SUSHI AS](https://www.norscout.com/no/company/914453038-madlakrossen-sushi-as) | Stavanger | 33 | 11 mill. kr | +4,8 % |
| [MATSALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/992977949-matsalen-as) | Stavanger | 30 | 13,1 mill. kr | −2,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
