---
title: "SMAKEN AV RYFYLKE EVENT AS (929172957): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SMAKEN AV RYFYLKE EVENT AS i Hjelmeland hadde 3,33 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Signe Schläwicke. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929172957-smaken-av-ryfylke-event-as"
---

# SMAKEN AV RYFYLKE EVENT AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Hjelmeland

- Org.nr: 929 172 957
- Daglig leder: Signe Schläwicke (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,33 mill. kr (+36,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 92 874 kr (Margin 2,8 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,9 % (svak). Ned fra 5,8 % i 2024
- Likviditet: 1,77 (god). Ned fra 2,03 i 2024
- Soliditet: 4,1 % (svak). Ned fra 5,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,5 % | 14,8 % | 5,8 % | 1,9 % |
| Driftsmargin | - | 17,1 % | 18,0 % | 13,9 % | 2,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 147,8 % | 33,3 % | −52,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,54 | 2,03 | 1,77 |
| Soliditet | - | 13,0 % | 4,0 % | 5,6 % | 4,1 % |
| Gjeldsgrad | - | 6,7 | 23,7 | 16,9 | 23,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 214 | 2 677 | 2 440 | 3 335 |
| Driftsresultat | - | 37 | 481 | 339 | 93 |
| Årsresultat | 0 | 29 | 178 | 73 | −107 |
| Driftsmargin | - | 17,1 % | 18 % | 13,9 % | 2,8 % |
| Sum gjeld | 0 | 440 | 5 787 | 5 336 | 4 909 |
| Sum driftskostnader | - | 178 | 2 196 | 2 102 | 3 242 |
| Finansresultat | - | −1 | −252 | −245 | −230 |
| Resultat før skatt | - | - | 229 | 93 | −137 |
| Anleggsmidler | 0 | 345 | 5 358 | 5 321 | 4 966 |
| Omløpsmidler | - | - | 673 | 331 | 152 |
| Sum eiendeler | 0 | 506 | 6 031 | 5 652 | 5 118 |
| Egenkapital | 0 | 66 | 244 | 316 | 209 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 436 | 163 | 86 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 5 351 | 5 173 | - |

## Ledelse og styre

- Signe Schläwicke: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nesvegen 104, 4139 Fister
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 11.04.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 29.07.2022
- Regnskapsfører: [ADDVANT RYFYLKE AS](https://www.norscout.com/no/company/931129414-addvant-ryfylke-as)
- Størrelse: Nr. 215 av 779 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eventaktiviteter og alt som står i den forbindelse. Utleie av sykler, kajakker og alt som står i den forbindelse. Tilrettelegging av turer, arrangementer, kjøp og salg av varer og alt som står i den forbindelse.

## Siste endringer

- 29.06.2026: Styret endret
- 25.02.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 29.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000443158&sokeverdi=929172957&spraak=nb)
- 02.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000225367&sokeverdi=929172957&spraak=nb)
- 25.02.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000078817&sokeverdi=929172957&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EPLERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/926429191-epleriet-as) | Hjelmeland | 10 | 2,89 mill. kr | −30 % |
| [T+S HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928912086-t-s-holding-as) | Hjelmeland | - | 0 kr | - |
| [THE NORTH WEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919549904-the-north-west-as) | Ålesund | - | 3,36 mill. kr | +0,2 % |
| [HØVE STØTT HALLINGDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/986483942-hove-stott-hallingdal-as) | Hol | - | 3,29 mill. kr | −27,1 % |
| [DYRØY HOLIDAY AS](https://www.norscout.com/no/company/998882834-dyroy-holiday-as) | Dyrøy | - | 3,39 mill. kr | +62,8 % |
| [HEDDA RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/999028985-hedda-radgivning-as) | Trondheim | - | 3,27 mill. kr | +66,3 % |
| [EVENTUELL AS](https://www.norscout.com/no/company/932362074-eventuell-as) | Ålesund | - | 3,47 mill. kr | +98,1 % |
| [JUBA JUBA AS](https://www.norscout.com/no/company/914065852-juba-juba-as) | Trondheim | - | 3,16 mill. kr | −26,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
