---
title: "VANNARI AS (929216318): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VANNARI AS i Stavanger er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929216318-vannari-as"
---

# VANNARI AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 929 216 318
- Styreleder: Tom Lyngdal

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −9 754 kr
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,0 % (meget god). Ned fra 38,4 % i 2024
- Likviditet: 1 708,84 (meget god). Opp fra 1 176,42 i 2024
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Opp fra 99,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 38,4 % | 28,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 38,5 % | 27,9 % |
| Likviditetsgrad | - | 1 176,42 | 1 708,84 |
| Soliditet | 99,5 % | 99,7 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −1 | −15 | −10 |
| Årsresultat | 994 | 484 | 486 |
| Sum gjeld | 5 | 5 | 4 |
| Sum driftskostnader | 1 | 15 | 10 |
| Finansresultat | 1 000 | 499 | 497 |
| Resultat før skatt | 999 | 484 | 487 |
| Anleggsmidler | 20 | 20 | 20 |
| Omløpsmidler | 1 002 | 1 486 | 1 972 |
| Sum eiendeler | 1 022 | 1 506 | 1 992 |
| Egenkapital | 1 017 | 1 501 | 1 988 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 5 | 3 | 3 |

## Ledelse og styre

- Tom Lyngdal: Styrets leder
- Gunn Lyngdal: Styremedlem
- Ellen Lyngdal: Styremedlem
- Endre Lyngdal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bretlandsgata 60, 4009 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 25.04.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ASBJØRNSEN REGNSKAP OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/924472006-asbjornsen-regnskap-og-radgivning-as)
- Formål: Investering i aksjer og andeler, deltakelse i andre virksomheter og hva herved står i forbindelse.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000495500&sokeverdi=929216318&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000548102&sokeverdi=929216318&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LIABREKKO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929214668-liabrekko-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [HV NEF INVEST RHO AS](https://www.norscout.com/no/company/929264142-hv-nef-invest-rho-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [DUCKBEAR AS](https://www.norscout.com/no/company/929209060-duckbear-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [HV SKYGARD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929264290-hv-skygard-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [KAPIR INVESTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/929203097-kapir-investering-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [HV NEF INVEST VICTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/929264304-hv-nef-invest-victor-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [RAMM FRAMTID AS](https://www.norscout.com/no/company/929169948-ramm-framtid-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [KINE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929276477-kine-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.07.2026.
