---
title: "NORVAINIS AS (929289862): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORVAINIS AS i Vestvågøy hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Laurynas Norvainis. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929289862-norvainis-as"
---

# NORVAINIS AS

Bearbeiding av metaller · Vestvågøy

- Org.nr: 929 289 862
- Daglig leder: Laurynas Norvainis (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −13 000 kr
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,67 (svak). Ned fra 1,60 i 2024
- Soliditet: −110,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −80,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | - | 32,2 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,60 | 0,67 |
| Soliditet | −31,7 % | −174,9 % | −80,0 % | −110,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 397 | 0 |
| Driftsresultat | −112 | −174 | 128 | −13 |
| Årsresultat | −121 | −143 | 102 | −38 |
| Driftsmargin | - | - | 32,2 % | - |
| Sum gjeld | 379 | 368 | 297 | 324 |
| Sum driftskostnader | - | 174 | - | - |
| Finansresultat | - | −34 | - | - |
| Resultat før skatt | −121 | −208 | 107 | −38 |
| Anleggsmidler | 194 | 132 | 157 | 147 |
| Omløpsmidler | 94 | 2 | 8 | 6 |
| Sum eiendeler | 287 | 134 | 165 | 154 |
| Egenkapital | −91 | −234 | −132 | −170 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 | 9 |
| Langsiktig gjeld | 379 | 368 | 292 | 315 |

## Ledelse og styre

- Laurynas Norvainis: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Edvard Oddens vei 19, 8340 Stamsund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 13.04.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Overflatebehandling av materialer som metall, trevirke, stein og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Siste endringer

- 11.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000668644&sokeverdi=929289862&spraak=nb)
- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000246648&sokeverdi=929289862&spraak=nb)
- 20.03.2026: [Varsel om tvangsoppløsning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000128899&sokeverdi=929289862&spraak=nb)
- 11.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000735956&sokeverdi=929289862&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LOFOTEN LÅSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/929695577-lofoten-lasservice-as) | Vestvågøy | 8 | 13,2 mill. kr | +14,7 % |
| [RS1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929231376-rs1-holding-as) | Fredrikstad | - | 0 kr | - |
| [VMV HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929507835-vmv-holding-as) | Hå | - | 0 kr | - |
| [NORSK HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/929019520-norsk-holdings-as) | Midt-Telemark | - | 0 kr | - |
| [PUNSVIK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930624217-punsvik-holding-as) | Sør-Varanger | - | 0 kr | - |
| [WIKHOLM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928952134-wikholm-holding-as) | Bergen | - | 0 kr | - |
| [CNC-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930754021-cnc-holding-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [ÅSAVEIEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928805921-asaveien-holding-as) | Hole | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
