---
title: "RYE FRISØR AS (929292014): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RYE FRISØR AS i Trondheim hadde 860 152 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marthe Langlo. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929292014-rye-frisor-as"
---

# RYE FRISØR AS

Frisering og barbering · Trondheim

- Org.nr: 929 292 014
- Daglig leder: Marthe Langlo (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 860 152 kr (−10,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 35 744 kr (Margin 4,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,7 % (god). Ned fra 13,8 % i 2024
- Likviditet: 2,06 (meget god). Opp fra 1,70 i 2024
- Soliditet: 52,0 % (meget god). Opp fra 42,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,8 % | 12,7 % |
| Driftsmargin | 14,2 % | 3,7 % | 4,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 33,0 % | 26,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,58 | 1,70 | 2,06 |
| Soliditet | 40,2 % | 42,2 % | 52,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 1,4 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 859 | 956 | 860 |
| Driftsresultat | 122 | 35 | 36 |
| Årsresultat | 102 | 28 | 29 |
| Driftsmargin | 14,2 % | 3,7 % | 4,2 % |
| Sum gjeld | 141 | 167 | 139 |
| Sum driftskostnader | 738 | 920 | 824 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | 122 | 36 | 37 |
| Anleggsmidler | 13 | 9 | 5 |
| Omløpsmidler | 222 | 280 | 285 |
| Sum eiendeler | 235 | 289 | 290 |
| Egenkapital | 94 | 122 | 151 |
| Kortsiktig gjeld | 141 | 165 | 138 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 2 | 1 |

## Ledelse og styre

- Marthe Langlo: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Spongdalsvegen 26, 7070 Bosberg
- Postadresse: Postboks 4 Bosberg, 7498 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 04.05.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.08.2022
- Størrelse: Nr. 2 161 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisør.

## Kunngjøringer

- 13.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000266489&sokeverdi=929292014&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAIR BY KJERSTIN AS](https://www.norscout.com/no/company/930020508-hair-by-kjerstin-as) | Trondheim | - | 913 077 kr | - |
| [NO. 26 HAIRSTYLE AS](https://www.norscout.com/no/company/916760566-no-26-hairstyle-as) | Trondheim | - | 836 365 kr | - |
| [ID FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921326289-id-frisor-as) | Trondheim | - | 951 725 kr | - |
| [R-STAR BARBER ZERE AS](https://www.norscout.com/no/company/933855023-r-star-barber-zere-as) | Trondheim | - | 834 000 kr | - |
| [STUDIO SAX AS](https://www.norscout.com/no/company/984659261-studio-sax-as) | Trondheim | - | 993 794 kr | - |
| [FJELLBERG FOTO AS](https://www.norscout.com/no/company/914082986-fjellberg-foto-as) | Trondheim | - | 801 753 kr | - |
| [EDELWEISS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/934949943-edelweiss-frisor-as) | Trondheim | - | 1,01 mill. kr | - |
| [DAVIES-BARBALA AS](https://www.norscout.com/no/company/916876602-davies-barbala-as) | Trondheim | - | 768 061 kr | −53,6 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.05.2026.
