---
title: "INNLANDET RETAIL AS (929313615): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INNLANDET RETAIL AS i Lillehammer hadde 50,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 70 ansatte. Daglig leder er Jon Erling Trulsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929313615-innlandet-retail-as"
---

# INNLANDET RETAIL AS

Detaljhandel med drivstoff til motorvogner · Lillehammer · Etablert 2022

- Org.nr: 929 313 615
- Daglig leder: Jon Erling Trulsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 50,3 mill. kr (+62,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 691 776 kr (Margin 1,4 %)
- Ansatte: 70 (Opp fra 62 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 62
- april 2026: 68
- mai 2026: 71
- juni 2026: 75
- september 2026: 77
- oktober 2026: 70

### Per sted

- Brumunddal: 25 ansatte
- Moelv: 19 ansatte
- Koppang: 16 ansatte
- Elverum: 9 ansatte
- Lillehammer: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,8 % (god). Opp fra 10,3 % i 2024
- Likviditet: 1,25 (tilfredsstillende). Opp fra 1,16 i 2024
- Soliditet: 19,3 % (god). Opp fra 14,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,1 % | 1,6 % | 10,3 % | 10,8 % |
| Driftsmargin | - | 0,3 % | 0,2 % | 1,7 % | 1,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 17,8 % | 12,1 % | 71,4 % | 62,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,12 | 1,17 | 1,16 | 1,25 |
| Soliditet | - | 11,2 % | 14,3 % | 14,4 % | 19,3 % |
| Gjeldsgrad | - | 7,9 | 6,0 | 5,9 | 4,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 13 983 | 27 383 | 30 981 | 50 300 |
| Driftsresultat | 0 | 44 | 50 | 525 | 692 |
| Årsresultat | 0 | 34 | 48 | 407 | 604 |
| Driftsmargin | - | 0,3 % | 0,2 % | 1,7 % | 1,4 % |
| Sum gjeld | 0 | 3 783 | 3 152 | 5 536 | 6 425 |
| Sum driftskostnader | 0 | - | 27 333 | 30 457 | 49 608 |
| Finansresultat | - | - | 11 | −3 | 83 |
| Resultat før skatt | - | 43 | 61 | 521 | 775 |
| Anleggsmidler | 0 | 20 | 0 | 30 | 30 |
| Omløpsmidler | - | 4 242 | 3 678 | 6 439 | 7 932 |
| Sum eiendeler | 0 | 4 262 | 3 678 | 6 469 | 7 962 |
| Egenkapital | 0 | 479 | 526 | 933 | 1 537 |
| Kortsiktig gjeld | - | 3 783 | 3 152 | 5 536 | 6 350 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 75 |

## Ledelse og styre

- Jon Erling Trulsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Jon Erling Trulsen, Gneisen 25, 2611 Lillehammer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
- Etablert: 05.05.2022
- Aksjekapital: 450 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2022
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 49 av 716 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Detaljhandel med drivstoff til motorvogner.

## Siste endringer

- 15.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550676&sokeverdi=929313615&spraak=nb)
- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000238714&sokeverdi=929313615&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000509922&sokeverdi=929313615&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LILLEHAMMER AUTOSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/947008358-lillehammer-autosenter-as) | Lillehammer | 35 | 13,6 mill. kr | +8,2 % |
| [STRANDTORGET AUTOSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/996319970-strandtorget-autosenter-as) | Lillehammer | 31 | 16,3 mill. kr | +6,2 % |
| [MENKERUDS MOTORSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/978657702-menkeruds-motorsenter-as) | Lillehammer | 11 | 29,7 mill. kr | −9,9 % |
| [STASJONSDRIFT JARMANN LARSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/923842373-stasjonsdrift-jarmann-larsen-as) | Lillehammer | 9 | 11,7 mill. kr | −19,8 % |
| [ORICO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/980074471-orico-holding-as) | Lillehammer | - | 0 kr | - |
| [NATURKOMPANIET AS](https://www.norscout.com/no/company/912893030-naturkompaniet-as) | Lillehammer | 85 | 125 mill. kr | +9,6 % |
| [BERGSENG DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/879703182-bergseng-drift-as) | Lillehammer | 162 | 532 mill. kr | +3,5 % |
| [FÅBERGGATA MAT AS](https://www.norscout.com/no/company/923975322-faberggata-mat-as) | Lillehammer | 34 | 87,4 mill. kr | +6,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
