---
title: "HOLDAL EVENTS AS (929414977): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HOLDAL EVENTS AS i Meløy hadde 1,43 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Eirik Holdal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929414977-holdal-events-as"
---

# HOLDAL EVENTS AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Meløy

- Org.nr: 929 414 977
- Daglig leder: Eirik Holdal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,43 mill. kr (+31,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −309 225 kr (Margin −21,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,66 (svak). Ned fra 1,11 i 2024
- Soliditet: −50,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,8 % | - |
| Driftsmargin | 20,9 % | 8,3 % | −21,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 68,8 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,83 | 1,11 | 0,66 |
| Soliditet | 47,0 % | 9,8 % | −50,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 9,2 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 231 | 1 086 | 1 433 |
| Driftsresultat | 258 | 90 | −309 |
| Årsresultat | 218 | 62 | −339 |
| Driftsmargin | 20,9 % | 8,3 % | −21,6 % |
| Sum gjeld | 96 | 1 345 | 577 |
| Sum driftskostnader | 973 | 996 | 1 742 |
| Finansresultat | −24 | −11 | −30 |
| Resultat før skatt | 234 | 80 | −339 |
| Anleggsmidler | 5 | 5 | 5 |
| Omløpsmidler | 175 | 1 487 | 379 |
| Sum eiendeler | 180 | 1 492 | 384 |
| Egenkapital | 85 | 147 | −193 |
| Kortsiktig gjeld | 96 | 1 345 | 577 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Eirik Holdal: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nermarkveien 13C, 8150 Ørnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 05.05.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.07.2022
- Regnskapsfører: [MELØY ØKONOMISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/947226010-meloy-okonomisenter-as)
- Størrelse: Nr. 325 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Events og arrangementer, samt virksomhet som naturlig faller inn under dette.

## Kunngjøringer

- 17.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000394608&sokeverdi=929414977&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000670874&sokeverdi=929414977&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 19.03.2026: Tilskudd fra MELØY KOMMUNE, 150 000 kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MELØY ADVENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/916860196-meloy-adventure-as) | Meløy | 9 | 3,54 mill. kr | −39,6 % |
| [ARCTIC OUTDOOR AS](https://www.norscout.com/no/company/918719997-arctic-outdoor-as) | Meløy | - | 60 236 kr | - |
| [MELØY SKJÆRGÅRDSFERIE AS](https://www.norscout.com/no/company/974690977-meloy-skjaergardsferie-as) | Meløy | - | 970 991 kr | - |
| [EXPLORE SVARTISEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932264587-explore-svartisen-as) | Meløy | - | 458 232 kr | - |
| [BERGBJØRN FJELLSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920246206-bergbjorn-fjellservice-as) | Senja | - | 1,43 mill. kr | +1,8 % |
| [BRÅKMAKAR AS](https://www.norscout.com/no/company/930189464-brakmakar-as) | Ullensvang | - | 1,43 mill. kr | +6,1 % |
| [AMANDA STRAND AS](https://www.norscout.com/no/company/934259874-amanda-strand-as) | Halden | - | 1,43 mill. kr | - |
| [FURU NATUR & KULTUR AS](https://www.norscout.com/no/company/932228521-furu-natur-kultur-as) | Ringsaker | - | 1,42 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 18.06.2026.
