---
title: "BUTCHERS BEST AS (929438906): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BUTCHERS BEST AS i Ullensaker hadde 41,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 59 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929438906-butchers-best-as"
---

# BUTCHERS BEST AS

Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt · Ullensaker · Etablert 2022

- Org.nr: 929 438 906
- Styreleder: Tomas Kinsella

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 41,9 mill. kr (+23,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,63 mill. kr (Margin 6,3 %)
- Ansatte: 59 (Ned fra 72 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 50
- oktober 2025: 57
- november 2025: 66
- desember 2025: 72
- februar 2026: 67
- mars 2026: 64
- april 2026: 66
- mai 2026: 45
- juni 2026: 48
- august 2026: 49
- september 2026: 58
- oktober 2026: 59

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,3 % (meget god). Opp fra 11,8 % i 2024
- Likviditet: 1,20 (tilfredsstillende). Opp fra 1,06 i 2024
- Soliditet: 23,9 % (god). Opp fra 17,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 10,9 % | 11,8 % | 15,3 % |
| Driftsmargin | - | −1,3 % | 2,9 % | 4,0 % | 6,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −13,8 % | 44,7 % | 51,6 % | 63,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,11 | 1,15 | 1,06 | 1,20 |
| Soliditet | - | 24,9 % | 22,2 % | 17,7 % | 23,9 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,0 | 3,5 | 4,7 | 3,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 6 542 | 25 619 | 33 809 | 41 867 |
| Driftsresultat | - | −86 | 732 | 1 357 | 2 632 |
| Årsresultat | 0 | −88 | 562 | 922 | 1 818 |
| Driftsmargin | - | −1,3 % | 2,9 % | 4,0 % | 6,3 % |
| Sum gjeld | 0 | 3 850 | 6 456 | 12 869 | 14 550 |
| Sum driftskostnader | - | - | 24 888 | 32 452 | 39 235 |
| Finansresultat | - | - | −35 | −170 | −291 |
| Resultat før skatt | - | −88 | 697 | 1 187 | 2 341 |
| Anleggsmidler | 0 | 846 | 846 | 6 398 | 6 439 |
| Omløpsmidler | - | 4 281 | 7 449 | 9 232 | 12 691 |
| Sum eiendeler | 0 | 5 127 | 8 295 | 15 630 | 19 130 |
| Egenkapital | 0 | 1 277 | 1 839 | 2 761 | 4 579 |
| Kortsiktig gjeld | - | 3 850 | 6 456 | 8 715 | 10 611 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 4 155 | - |

## Ledelse og styre

- Tomas Kinsella: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Gardermoen Økonomi AS, Industrivegen 4, 2069 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.110 Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt
- Etablert: 01.06.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2022
- Revisor: [ÅRNES REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/850249652-arnes-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [GARDERMOEN ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/919383755-gardermoen-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 23 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Spesialisert innen utleie og rekruttering av faglærte kjøttskjærere/slaktere og ansatte til næringsmiddelindustrien i Norge, hovedsakelig som del av produksjonsvirksomhet og entrepriseoppdrag.

## Siste endringer

- 24.03.2026: Formål endret

## Kunngjøringer

- 10.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000366534&sokeverdi=929438906&spraak=nb)
- 24.03.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000137590&sokeverdi=929438906&spraak=nb)
- 24.03.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000137589&sokeverdi=929438906&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FURUSETH AS](https://www.norscout.com/no/company/934097238-furuseth-as) | Ullensaker | 208 | 1,37 mrd. kr | +1,5 % |
| [KYHNSTUN AS](https://www.norscout.com/no/company/889228342-kyhnstun-as) | Ullensaker | - | 3,41 mill. kr | +2,6 % |
| [FERSKVAREHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/991365427-ferskvarehuset-as) | Ullensaker | 120 | 371 mill. kr | +4,9 % |
| [GELATOBAR AS](https://www.norscout.com/no/company/926643924-gelatobar-as) | Ullensaker | 21 | 2,91 mill. kr | +141,8 % |
| [KVENNIN AS](https://www.norscout.com/no/company/989972677-kvennin-as) | Ullensaker | 6 | 1,57 mill. kr | +14,4 % |
| [MIRA MODA AS](https://www.norscout.com/no/company/928050149-mira-moda-as) | Ullensaker | - | 360 000 kr | - |
| [PLANT FOODS AS](https://www.norscout.com/no/company/931236466-plant-foods-as) | Ullensaker | - | 132 647 kr | - |
| [POLARGO AS](https://www.norscout.com/no/company/812168932-polargo-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
