---
title: "BEYOND PROTEINS INVEST AS (929455665): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEYOND PROTEINS INVEST AS i Stavanger hadde 252 572 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Vukasin Draganovic. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929455665-beyond-proteins-invest-as"
---

# BEYOND PROTEINS INVEST AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 929 455 665
- Daglig leder: Vukasin Draganovic (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 252 572 kr (−15,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 210 769 kr (Margin 83,4 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,20 (tilfredsstillende). Opp fra 0,01 i 2024
- Soliditet: 24,6 % (god). Ned fra 30,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,9 % | - |
| Driftsmargin | 1,1 % | 16,8 % | 83,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 27,5 % | 99,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,58 | 0,01 | 1,20 |
| Soliditet | 35,6 % | 30,2 % | 24,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,8 | 2,3 | 3,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 189 | 299 | 253 |
| Driftsresultat | 2 | 50 | 211 |
| Årsresultat | 0 | 33 | 163 |
| Driftsmargin | 1,1 % | 16,8 % | 83,4 % |
| Sum gjeld | 299 | 460 | 677 |
| Sum driftskostnader | 187 | 249 | 42 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 2 | 50 | 210 |
| Anleggsmidler | 443 | 659 | 837 |
| Omløpsmidler | 22 | 0 | 62 |
| Sum eiendeler | 465 | 659 | 899 |
| Egenkapital | 166 | 199 | 221 |
| Kortsiktig gjeld | 14 | 24 | 52 |
| Langsiktig gjeld | 285 | 436 | 626 |

## Ledelse og styre

- Vukasin Draganovic: Daglig leder og styrets leder
- Dragana Draganovic: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bakkesvingen 21B, 4019 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 06.06.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.06.2023
- Regnskapsfører: [RELEVANT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/919828129-relevant-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 737 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i nye teknologier for proteinproduksjon til bruk i for og matvarer. Investeringer i akvakultur. Investeringer i matproduksjon.

## Siste endringer

- 01.07.2026: Regnskapsfører endret
- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 09.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000526208&sokeverdi=929455665&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RS HOLDING GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/932742551-rs-holding-group-as) | Stavanger | - | 260 832 kr | - |
| [BTHOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930819840-btholding-as) | Stavanger | - | 247 194 kr | - |
| [SAND STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934762045-sand-studio-as) | Stavanger | - | 278 409 kr | - |
| [O&M INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928552144-o-m-invest-as) | Stavanger | - | 240 800 kr | - |
| [MASORI AS](https://www.norscout.com/no/company/934042220-masori-as) | Stavanger | - | 283 765 kr | - |
| [MCO CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/931075489-mco-consult-as) | Stavanger | - | 233 825 kr | - |
| [VARHAUGVIK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/898327892-varhaugvik-invest-as) | Stavanger | - | 288 908 kr | - |
| [INCOM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/990141401-incom-invest-as) | Stavanger | - | 230 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.07.2026.
