---
title: "RØR & SVEISESERVICE AS (929470494): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RØR & SVEISESERVICE AS i Sarpsborg hadde 39,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 28 ansatte. Daglig leder er May-Liss Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929470494-ror-sveiseservice-as"
---

# RØR & SVEISESERVICE AS

Bearbeiding av metaller · Sarpsborg · Etablert 2022

- Org.nr: 929 470 494
- Daglig leder: May-Liss Larsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 39,9 mill. kr (−25 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 618 680 kr (Margin 1,6 %)
- Ansatte: 28 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 26
- oktober 2025: 28
- mars 2026: 26
- september 2026: 28

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,7 % (svak). Ned fra 21,8 % i 2024
- Likviditet: 1,20 (tilfredsstillende). Opp fra 1,19 i 2024
- Soliditet: 18,7 % (god). Opp fra 13,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −20,2 % | 3,6 % | 21,8 % | 3,7 % |
| Driftsmargin | - | - | 0,8 % | 7,8 % | 1,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −22,2 % | 64,2 % | 262,3 % | 21,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 11,09 | 1,06 | 1,19 | 1,20 |
| Soliditet | - | 91,0 % | 3,5 % | 13,5 % | 18,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,1 | 27,7 | 6,4 | 4,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 45 167 | 53 170 | 39 883 |
| Driftsresultat | - | −2 | 358 | 4 145 | 619 |
| Årsresultat | 0 | −2 | 230 | 3 431 | 523 |
| Driftsmargin | - | - | 0,8 % | 7,8 % | 1,6 % |
| Sum gjeld | 0 | 2 | 19 363 | 15 577 | 12 784 |
| Sum driftskostnader | - | - | 44 808 | 49 025 | 39 264 |
| Finansresultat | - | - | −128 | −53 | −33 |
| Resultat før skatt | - | −2 | 230 | 4 091 | 586 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 6 369 | 2 687 | 2 804 |
| Omløpsmidler | - | 22 | 13 692 | 15 313 | 12 925 |
| Sum eiendeler | 0 | 22 | 20 061 | 17 999 | 15 729 |
| Egenkapital | 0 | 20 | 698 | 2 422 | 2 945 |
| Kortsiktig gjeld | - | 2 | 12 915 | 12 851 | 10 799 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 6 448 | 2 726 | - |

## Ledelse og styre

- May-Liss Larsen: Daglig leder og styremedlem
- Rune Eide: Styrets leder
- Mariusz Stanislaw Roginski: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bissebergveien 95, 1746 Skjeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 12.06.2022
- Tidligere navn: RØR & SVEISESERVICE 2 AS (2022 til 2023)
- Aksjekapital: 1 360 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 24.09.2023
- Revisor: [CENTER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/916788517-center-revisjon-as)
- Regnskapsfører: AUT. REGNSKAPSFØRER NINA SYNNØVE PETTERSEN
- Størrelse: Nr. 106 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Entreprenørtjenester, utleie av fagarbeidere, investering i fast eiendom og aksjer og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000248069&sokeverdi=929470494&spraak=nb)
- 16.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000593033&sokeverdi=929470494&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PROFESJONELL MEKANIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/933839834-profesjonell-mekanikk-as) | Sarpsborg | 37 | 85,4 mill. kr | - |
| [STANSEFABRIKKEN SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/920232078-stansefabrikken-solutions-as) | Sarpsborg | 16 | 41,3 mill. kr | +68,6 % |
| [VESTMA PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921640420-vestma-produksjon-as) | Sarpsborg | 15 | 35,7 mill. kr | +0,2 % |
| [ØST INSPEKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/997374509-ost-inspeksjon-as) | Sarpsborg | 9 | 13,9 mill. kr | +13,8 % |
| [FREDRIKSSTAD MOTORFABRIK AS](https://www.norscout.com/no/company/911824566-fredriksstad-motorfabrik-as) | Sarpsborg | 7 | 9,61 mill. kr | +5,2 % |
| [PF MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/930536873-pf-montasje-as) | Sarpsborg | - | 2,64 mill. kr | +34,7 % |
| [BORG SANDBLÅSING AS](https://www.norscout.com/no/company/912182800-borg-sandblasing-as) | Sarpsborg | - | 1,1 mill. kr | −56,1 % |
| [POJ MEKANISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/980586987-poj-mekaniske-as) | Sarpsborg | - | 399 430 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
