---
title: "SIGGIS TRAVEL AND F&B SERVICE AS (929483529): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SIGGIS TRAVEL AND F&B SERVICE AS i Larvik hadde 425 402 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929483529-siggis-travel-and-f-b-service-as"
---

# SIGGIS TRAVEL AND F&B SERVICE AS

Guide- og reiseledervirksomhet · Larvik

- Org.nr: 929 483 529
- Styreleder: Signe Eriksen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 425 402 kr (+11,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3 606 kr (Margin 0,8 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,8 % (svak). Opp fra −33,4 % i 2024
- Likviditet: 1,94 (god). Opp fra 1,78 i 2024
- Soliditet: 48,6 % (meget god). Opp fra 43,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −33,4 % | 2,8 % |
| Driftsmargin | −17,1 % | −16,6 % | 0,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −62,4 % | 6,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,52 | 1,78 | 1,94 |
| Soliditet | 60,3 % | 43,9 % | 48,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 1,3 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 380 | 381 | 425 |
| Driftsresultat | −65 | −63 | 4 |
| Årsresultat | −65 | −63 | 4 |
| Driftsmargin | −17,1 % | −16,6 % | 0,8 % |
| Sum gjeld | 87 | 89 | 78 |
| Sum driftskostnader | 445 | 444 | 422 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | −65 | −63 | 4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 220 | 158 | 152 |
| Sum eiendeler | 220 | 158 | 152 |
| Egenkapital | 132 | 69 | 74 |
| Kortsiktig gjeld | 87 | 89 | 78 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Signe Eriksen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Langes gate 5, 3264 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.902 Guide- og reiseledervirksomhet
- Etablert: 05.06.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 227 av 375 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utleie av tjenester til touroperatører, hotell og restaurant.

## Kunngjøringer

- 04.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000094702&sokeverdi=929483529&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SMART UNIQUE TRAVEL AS](https://www.norscout.com/no/company/931704818-smart-unique-travel-as) | Larvik | - | 0 kr | - |
| [SENDERO AS](https://www.norscout.com/no/company/938728046-sendero-as) | Larvik | - | - | - |
| [BRUNLANES UNDERHOLDNING AS](https://www.norscout.com/no/company/924523360-brunlanes-underholdning-as) | Larvik | - | 936 131 kr | - |
| [OPPTUR VILLMARKSOPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/979990073-opptur-villmarksopplevelser-as) | Larvik | - | 60 600 kr | - |
| [HELL EVENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/994316834-hell-events-as) | Larvik | - | 10,8 mill. kr | −8,9 % |
| [SVINDAL LARSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/915419593-svindal-larsen-holding-as) | Larvik | - | 0 kr | - |
| [STAVERNOPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/929038479-stavernopplevelser-as) | Larvik | 5 | 3,91 mill. kr | +29,3 % |
| [UNGUMRAH AS](https://www.norscout.com/no/company/933537668-ungumrah-as) | Larvik | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
