---
title: "SALONG WI-TO AS (929505018): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG WI-TO AS i Hustadvika hadde 4,99 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Magnhild Vågen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929505018-salong-wi-to-as"
---

# SALONG WI-TO AS

Frisering og barbering · Hustadvika · Etablert 2022

- Org.nr: 929 505 018
- Daglig leder: Magnhild Vågen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,99 mill. kr (−4,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 98 315 kr (Margin 2,0 %)
- Ansatte: 10 (Opp fra 9 i november 2025)

## Ansatte

- november 2025: 9
- mars 2026: 8
- april 2026: 9
- august 2026: 11
- september 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,7 % (tilfredsstillende). Ned fra 14,8 % i 2024
- Likviditet: 1,76 (god). Opp fra 1,65 i 2024
- Soliditet: 43,4 % (meget god). Opp fra 39,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 46,7 % | 15,9 % | 14,8 % | 6,7 % |
| Driftsmargin | - | 10,1 % | 5,9 % | 5,7 % | 2,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 57,6 % | 40,9 % | 16,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,47 | 1,65 | 1,76 |
| Soliditet | - | 22,5 % | 32,1 % | 39,7 % | 43,4 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,4 | 2,1 | 1,5 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 4 736 | 5 055 | 5 240 | 4 986 |
| Driftsresultat | - | 477 | 300 | 300 | 98 |
| Årsresultat | 0 | 412 | 285 | 294 | 143 |
| Driftsmargin | - | 10,1 % | 5,9 % | 5,7 % | 2,0 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 701 | 1 651 | 1 630 | 1 585 |
| Sum driftskostnader | - | 4 258 | 4 755 | 4 941 | 4 888 |
| Finansresultat | - | 24 | 66 | 79 | 86 |
| Resultat før skatt | - | - | 366 | 378 | 185 |
| Anleggsmidler | 0 | 12 | 11 | 7 | 6 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 419 | 2 695 | 2 795 |
| Sum eiendeler | 0 | 2 195 | 2 430 | 2 703 | 2 801 |
| Egenkapital | 0 | 494 | 779 | 1 073 | 1 216 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 651 | 1 630 | 1 585 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Magnhild Vågen: Daglig leder og styremedlem
- Espen Bjørsnøs: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Bølgen Kjøpesenter, Torget 47, 6440 Elnesvågen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 27.06.2022
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2022
- Regnskapsfører: [ADMENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/989176013-admento-as)
- Størrelse: Nr. 402 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørtjenester, og annet som står i naturlig forbindelse med dette, herunder å delta i andre selskaper med slikt formål.

## Siste endringer

- 20.04.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000470346&sokeverdi=929505018&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SVEISN AS](https://www.norscout.com/no/company/988177199-sveisn-as) | Hustadvika | 7 | 5,2 mill. kr | +6,6 % |
| [FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/994039695-frisorene-as) | Hustadvika | - | 2,76 mill. kr | +4,8 % |
| [UNIK FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/917095795-unik-frisorsalong-as) | Hustadvika | - | 1,37 mill. kr | −0,4 % |
| [STEMSLUGGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923034226-stemsluggen-frisor-as) | Hustadvika | - | 563 494 kr | - |
| [LUX STUDIO ELNESVÅGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936934544-lux-studio-elnesvagen-as) | Hustadvika | - | - | - |
| [JENDEM TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920010202-jendem-treningssenter-as) | Hustadvika | 5 | 1,42 mill. kr | +13,1 % |
| [HAIRY MARY AS](https://www.norscout.com/no/company/991399038-hairy-mary-as) | Hustadvika | - | 3,16 mill. kr | +17,3 % |
| [CHAGÚ AS](https://www.norscout.com/no/company/925922463-chagu-as) | Hustadvika | - | 1,36 mill. kr | −1,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
