---
title: "GARNPIKEN AS (929516311): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GARNPIKEN AS i Færder hadde 1,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Madelen Stålesen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929516311-garnpiken-as"
---

# GARNPIKEN AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Færder

- Org.nr: 929 516 311
- Daglig leder: Madelen Stålesen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,19 mill. kr (+0,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −15 090 kr (Margin −1,3 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 27,0 % i 2024
- Likviditet: 3,83 (meget god). Ned fra 4,76 i 2024
- Soliditet: 64,9 % (meget god). Opp fra 64,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 27,0 % | −2,5 % |
| Driftsmargin | 19,7 % | 13,2 % | −1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 46,0 % | −10,0 % |
| Likviditetsgrad | 5,22 | 4,76 | 3,83 |
| Soliditet | 51,9 % | 64,8 % | 64,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 021 | 1 184 | 1 186 |
| Driftsresultat | 201 | 157 | −15 |
| Årsresultat | 157 | 122 | −38 |
| Driftsmargin | 19,7 % | 13,2 % | −1,3 % |
| Sum gjeld | 259 | 219 | 197 |
| Sum driftskostnader | 819 | 1 028 | 1 202 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −23 |
| Resultat før skatt | 202 | 157 | −38 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 539 | 621 | 561 |
| Sum eiendeler | 539 | 621 | 561 |
| Egenkapital | 280 | 402 | 364 |
| Kortsiktig gjeld | 103 | 130 | 147 |
| Langsiktig gjeld | 156 | 88 | 50 |

## Ledelse og styre

- Madelen Stålesen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Korsholmveien 27, 3145 Tjøme
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 01.06.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2022
- Størrelse: Nr. 214 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av varer fra butikk og nett og alt annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000314830&sokeverdi=929516311&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000624360&sokeverdi=929516311&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESTFOLD VARME AS](https://www.norscout.com/no/company/894000732-vestfold-varme-as) | Færder | 9 | 11,4 mill. kr | +28,9 % |
| [BABYLYS AS](https://www.norscout.com/no/company/926335189-babylys-as) | Færder | - | 863 124 kr | - |
| [HIPSTERKAFFE AS](https://www.norscout.com/no/company/920736467-hipsterkaffe-as) | Færder | - | 24 kr | - |
| [KVITARE AS](https://www.norscout.com/no/company/833701622-kvitare-as) | Færder | - | 1,31 mill. kr | - |
| [TØNSBERG URSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/997837800-tonsberg-urservice-as) | Færder | - | 1,11 mill. kr | - |
| [ENVIRONMENT BOX AS](https://www.norscout.com/no/company/919261641-environment-box-as) | Færder | - | 1,54 mill. kr | - |
| [BELLE ENFANT AS](https://www.norscout.com/no/company/922238111-belle-enfant-as) | Færder | - | 995 680 kr | - |
| [FF ROLLERSKIS AS](https://www.norscout.com/no/company/919529458-ff-rollerskis-as) | Færder | - | 1,68 mill. kr | +28,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.05.2026.
