---
title: "SAMFUNNSLØSNINGER AS (929534514): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SAMFUNNSLØSNINGER AS i Lørenskog hadde 109 427 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929534514-samfunnslosninger-as"
---

# SAMFUNNSLØSNINGER AS

Uoppgitt · Lørenskog

- Org.nr: 929 534 514
- Styreleder: Tobias Rade Evensen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 109 427 kr (−11,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −51 288 kr (Margin −46,9 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −158,7 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,40 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,37 i 2024
- Soliditet: −145,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 58,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −158,7 % |
| Driftsmargin | - | 25,4 % | −46,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 249,2 % | −3 221,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,22 | 2,37 | 0,40 |
| Soliditet | −17,0 % | 58,1 % | −145,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,7 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 124 | 109 |
| Driftsresultat | −6 | 32 | −51 |
| Årsresultat | −6 | 30 | −52 |
| Driftsmargin | - | 25,4 % | −46,9 % |
| Sum gjeld | 17 | 20 | 41 |
| Sum driftskostnader | 6 | 92 | 161 |
| Finansresultat | - | - | −1 |
| Resultat før skatt | −6 | 32 | −52 |
| Anleggsmidler | 11 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 4 | 48 | 17 |
| Sum eiendeler | 15 | 48 | 17 |
| Egenkapital | −2 | 28 | −25 |
| Kortsiktig gjeld | 17 | 20 | 41 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Tobias Rade Evensen: Styrets leder
- Kyrre Haugen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bolignummer H0203, Søster Mathildes gate 12B, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 28.06.2022
- Tidligere navn: KYRRE OG RADE AS (2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.08.2024
- Størrelse: Nr. 3 565 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000337535&sokeverdi=929534514&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOTION HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932600722-motion-holding-as) | Lørenskog | - | 113 583 kr | - |
| [BRAAPE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/924424672-braape-invest-as) | Lørenskog | - | 100 000 kr | - |
| [N HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920932142-n-holding-as) | Lørenskog | - | 200 000 kr | −98,6 % |
| [TEKA-INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925130559-teka-invest-as) | Lørenskog | - | 87 751 kr | - |
| [RAGNAR REITAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918937021-ragnar-reitan-holding-as) | Lørenskog | - | 243 000 kr | - |
| [CORPOMENTE AS](https://www.norscout.com/no/company/921438109-corpomente-as) | Lørenskog | - | 49 438 kr | - |
| [CHJ INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930138908-chj-invest-as) | Lørenskog | - | 292 500 kr | - |
| [VAFFELNINJA AS](https://www.norscout.com/no/company/914104319-vaffelninja-as) | Lørenskog | - | 43 900 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
