---
title: "N.V INVEST II AS (929538439): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "N.V INVEST II AS i Karmøy hadde 762 448 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jorge Nolasco Villegas. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929538439-n-v-invest-ii-as"
---

# N.V INVEST II AS

Uoppgitt · Karmøy

- Org.nr: 929 538 439
- Daglig leder: Jorge Nolasco Villegas (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 762 448 kr (+45,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 56 221 kr (Margin 7,4 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,0 % (meget god)
- Likviditet: 1,63 (god). Opp fra 1,27 i 2024
- Soliditet: −26,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −30,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 15,0 % |
| Driftsmargin | −5,1 % | −5,5 % | 7,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,34 | 1,27 | 1,63 |
| Soliditet | −8,7 % | −30,3 % | −26,7 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 708 | 524 | 762 |
| Driftsresultat | −36 | −29 | 56 |
| Årsresultat | −79 | −70 | 8 |
| Driftsmargin | −5,1 % | −5,5 % | 7,4 % |
| Sum gjeld | 507 | 476 | 487 |
| Sum driftskostnader | 744 | 553 | 706 |
| Finansresultat | −40 | −41 | −39 |
| Resultat før skatt | −76 | −70 | 17 |
| Anleggsmidler | 432 | 324 | 255 |
| Omløpsmidler | 35 | 41 | 129 |
| Sum eiendeler | 467 | 365 | 384 |
| Egenkapital | −41 | −111 | −103 |
| Kortsiktig gjeld | 26 | 32 | 79 |
| Langsiktig gjeld | 481 | 444 | 408 |

## Ledelse og styre

- Jorge Nolasco Villegas: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Norevegen 14, 5542 Karmsund
- Postadresse: Torvvikvegen 42, 4250 Kopervik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 20.06.2022
- Tidligere navn: GTECHNIQ AUTO DETAILING AS (2022 til 2026)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.09.2022
- Størrelse: Nr. 1 621 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i eiendom og andre verdipapirer og annet som faller naturlig innen samme område.

## Siste endringer

- 03.06.2026: Aksjekapital endret
- 03.06.2026: Næringskode endret
- 03.06.2026: Formål endret
- 03.06.2026: Navn endret
- 03.06.2026: Kapitalforhøyelse registrert

## Kunngjøringer

- 03.06.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342487&sokeverdi=929538439&spraak=nb)
- 03.06.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342486&sokeverdi=929538439&spraak=nb)
- 03.06.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342488&sokeverdi=929538439&spraak=nb)
- 03.06.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342485&sokeverdi=929538439&spraak=nb)
- 25.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000080725&sokeverdi=929538439&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NR 13 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/988796298-nr-13-holding-as) | Karmøy | - | 893 461 kr | - |
| [RGH AS](https://www.norscout.com/no/company/932942119-rgh-as) | Karmøy | - | 659 875 kr | - |
| [HELMERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932299135-helmersen-as) | Karmøy | - | 902 586 kr | - |
| [SOLHEIM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/918991891-solheim-invest-as) | Karmøy | - | 262 629 kr | - |
| [TWENTY-FIRST AS](https://www.norscout.com/no/company/928883574-twenty-first-as) | Karmøy | - | 1,21 mill. kr | - |
| [RETTVEST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924892692-rettvest-holding-as) | Karmøy | - | 251 500 kr | - |
| [VELURA 24 AS](https://www.norscout.com/no/company/936247202-velura-24-as) | Karmøy | - | 1,34 mill. kr | - |
| [ÅRVOLL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/936325335-arvoll-invest-as) | Karmøy | - | 233 885 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.06.2026.
