---
title: "SEABROKERS DOLOMITI AS (929569806): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SEABROKERS DOLOMITI AS i Stavanger hadde 47,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Luca Balbarini. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929569806-seabrokers-dolomiti-as"
---

# SEABROKERS DOLOMITI AS

Spesialisert byggevirksomhet i forbindelse med anleggsarbeid · Stavanger · Etablert 2022

- Org.nr: 929 569 806
- Telefon: 51 80 00 00
- E-post: fundamentering@seabrokers.no
- Nettsted: [seabrokers.no](https://www.seabrokers.no)
- Daglig leder: Luca Balbarini (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 47,4 mill. kr (+92,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,86 mill. kr (Margin 8,1 %)
- Ansatte: 8 (Ned fra 10 i november 2025)

## Ansatte

- november 2025: 10
- mars 2026: 11
- august 2026: 10
- september 2026: 9
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,6 % (meget god). Opp fra 5,9 % i 2024
- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Ned fra 1,12 i 2024
- Soliditet: 16,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 11,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 90,4 % | −35,9 % | 5,9 % | 16,6 % |
| Driftsmargin | - | 29,9 % | −23,4 % | 2,5 % | 8,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 180,3 % | −64,6 % | 5,6 % | 95,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,01 | 2,87 | 1,12 | 1,01 |
| Soliditet | - | 50,2 % | 69,7 % | 11,9 % | 16,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,0 | 0,4 | 7,4 | 5,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 10 093 | 7 411 | 24 678 | 47 398 |
| Driftsresultat | - | 3 022 | −1 737 | 627 | 3 859 |
| Årsresultat | 0 | 2 360 | −1 352 | 92 | 2 581 |
| Driftsmargin | - | 29,9 % | −23,4 % | 2,5 % | 8,1 % |
| Sum gjeld | 0 | 3 333 | 870 | 16 063 | 23 607 |
| Sum driftskostnader | - | - | 9 148 | 24 051 | 43 539 |
| Finansresultat | - | - | 6 | −509 | −550 |
| Resultat før skatt | - | 3 024 | −1 731 | 118 | 3 309 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 379 | 7 901 | 10 131 |
| Omløpsmidler | - | 6 688 | 2 493 | 10 341 | 18 237 |
| Sum eiendeler | 0 | 6 688 | 2 872 | 18 243 | 28 368 |
| Egenkapital | 0 | 3 354 | 2 002 | 2 180 | 4 760 |
| Kortsiktig gjeld | - | 3 333 | 870 | 9 233 | 18 064 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 6 830 | - |

## Ledelse og styre

- Luca Balbarini: Daglig leder og styremedlem
- Ragnvald Albretsen: Styrets leder
- Frode Ragnvald Albretsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Forusbeen 78, 4033 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.500 Spesialisert byggevirksomhet i forbindelse med anleggsarbeid
- Etablert: 01.06.2022
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.08.2022
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [ADDVANT STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/926956027-addvant-stavanger-as)
- Størrelse: Nr. 21 av 94 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fundamenteringsvirksomhet innen blant annet jetpeling og KS-peling, injeksjon ved tunnelproduksjon, fjellsikring samt andre tilhørende tjenester for å bygge landet.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000783793&sokeverdi=929569806&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000477981&sokeverdi=929569806&spraak=nb)
- 20.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000405193&sokeverdi=929569806&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000563865&sokeverdi=929569806&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAUG MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/933975568-haug-maskin-as) | Stavanger | - | 6,44 mill. kr | −66,4 % |
| [KNUT'S MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/911861887-knut-s-montasje-as) | Stavanger | 9 | 11,7 mill. kr | −23,9 % |
| [CENTRUM RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/986484248-centrum-ror-as) | Stavanger | 8 | 27,1 mill. kr | +0,7 % |
| [C&M FORSKALING AS](https://www.norscout.com/no/company/914916887-c-m-forskaling-as) | Stavanger | 9 | 17,2 mill. kr | +63,3 % |
| [RENNESØY ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/920676898-rennesoy-elektro-as) | Stavanger | 8 | 22,7 mill. kr | +21,2 % |
| [CONCRETE SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/998403596-concrete-solutions-as) | Stavanger | 9 | 19,8 mill. kr | +91,1 % |
| [ARCA GLASS OG FASADE AS](https://www.norscout.com/no/company/920554091-arca-glass-og-fasade-as) | Stavanger | 8 | 20,4 mill. kr | −28,5 % |
| [MALERMESTER GEIR JAKOBSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914823730-malermester-geir-jakobsen-as) | Stavanger | 10 | 16,1 mill. kr | +5,8 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
