---
title: "CABRAL AS (929585887): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CABRAL AS i Haugesund hadde 1,21 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kristian Cabral. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929585887-cabral-as"
---

# CABRAL AS

Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass · Haugesund

- Org.nr: 929 585 887
- Daglig leder: Kristian Cabral (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,21 mill. kr (+24,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2 619 kr (Margin −0,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,4 % i 2024
- Likviditet: 1,16 (tilfredsstillende). Opp fra 1,12 i 2024
- Soliditet: 13,9 % (tilfredsstillende). Opp fra 10,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,4 % | 0,3 % |
| Driftsmargin | 0,3 % | −0,2 % | −0,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 3,1 % | 1,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 1,12 | 1,16 |
| Soliditet | 13,9 % | 10,4 % | 13,9 % |
| Gjeldsgrad | 6,2 | 8,7 | 6,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 732 | 971 | 1 205 |
| Driftsresultat | 2 | −2 | −3 |
| Årsresultat | 3 | 1 | 1 |
| Driftsmargin | 0,3 % | −0,2 % | −0,2 % |
| Sum gjeld | 168 | 242 | 179 |
| Sum driftskostnader | 730 | 973 | 1 208 |
| Finansresultat | 1 | 3 | 3 |
| Resultat før skatt | 3 | 1 | 1 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 195 | 270 | 207 |
| Sum eiendeler | 195 | 270 | 208 |
| Egenkapital | 27 | 28 | 29 |
| Kortsiktig gjeld | 168 | 242 | 179 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Kristian Cabral: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Klokkarvegen 6, 5515 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 09.109 Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass
- Etablert: 16.07.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.06.2023
- Størrelse: Nr. 209 av 264 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utleie av arbeidskraft til offshore og havbruksnæringen.

## Kunngjøringer

- 16.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000061761&sokeverdi=929585887&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000665675&sokeverdi=929585887&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WEST SUPPLY VII EIER AS](https://www.norscout.com/no/company/912700879-west-supply-vii-eier-as) | Haugesund | - | 27,6 mill. kr | +15,1 % |
| [CMO AS](https://www.norscout.com/no/company/997235266-cmo-as) | Haugesund | - | 132 000 kr | - |
| [WEST SUPPLY VII DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/912700844-west-supply-vii-drift-as) | Haugesund | - | 38,7 mill. kr | +10 % |
| [JOHANNES ØSTENSJØ DY AS](https://www.norscout.com/no/company/959518319-johannes-ostensjo-dy-as) | Haugesund | - | 44 000 kr | - |
| [WEST SUPPLY III AS](https://www.norscout.com/no/company/919399309-west-supply-iii-as) | Haugesund | - | 372 mill. kr | −25,6 % |
| [YMIR ENERGY HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914720001-ymir-energy-holding-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |
| [REACH SUBSEA SHIPPING AS](https://www.norscout.com/no/company/933023001-reach-subsea-shipping-as) | Haugesund | - | 1,04 mrd. kr | +62,9 % |
| [DEEPOCEAN MARITIME AS](https://www.norscout.com/no/company/948230798-deepocean-maritime-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
