---
title: "PADEL VENNESLA AS (929640896): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PADEL VENNESLA AS i Vennesla hadde 389 237 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929640896-padel-vennesla-as"
---

# PADEL VENNESLA AS

Drift av idrettsanlegg · Vennesla

- Org.nr: 929 640 896
- Styreleder: Kristen Larsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 389 237 kr (+5,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 38 120 kr (Margin 9,8 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 53,4 % (meget god). Opp fra 5,2 % i 2024
- Likviditet: 68,54 (meget god). Opp fra 1,32 i 2024
- Soliditet: 98,5 % (meget god). Opp fra 24,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,2 % | 53,4 % |
| Driftsmargin | −15,1 % | 0,7 % | 9,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 14,4 % | 97,2 % |
| Likviditetsgrad | 7,87 | 1,32 | 68,54 |
| Soliditet | 87,3 % | 24,1 % | 98,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 3,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 511 | 369 | 389 |
| Driftsresultat | −77 | 3 | 38 |
| Årsresultat | −83 | 3 | 38 |
| Driftsmargin | −15,1 % | 0,7 % | 9,8 % |
| Sum gjeld | 3 | 63 | 1 |
| Sum driftskostnader | 588 | 367 | 351 |
| Finansresultat | −6 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −83 | 3 | 38 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 20 | 84 | 59 |
| Sum eiendeler | 20 | 84 | 59 |
| Egenkapital | 17 | 20 | 58 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 63 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristen Larsen: Styrets leder
- Egil Rosaas: Styremedlem
- Hanne Rosaas: Styremedlem
- Torild Larsen: Styremedlem
- Marit Foss: Forretningsfører

## Fakta

- Adresse: Granlivegen 32, 4707 Vennesla
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 03.08.2022
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [LUNDEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/978616070-lunden-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 438 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Padel virksomhet, idrett (tennis).

## Kunngjøringer

- 16.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000270005&sokeverdi=929640896&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GARAGE GYM AS](https://www.norscout.com/no/company/925336688-garage-gym-as) | Vennesla | - | 1,02 mill. kr | −4,8 % |
| [LAGER 4 AS](https://www.norscout.com/no/company/935142180-lager-4-as) | Vennesla | - | 153 424 kr | - |
| [SENTRUM TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/980784266-sentrum-treningssenter-as) | Vennesla | - | 1,84 mill. kr | +22,6 % |
| [ROSSEVATNMMA AS](https://www.norscout.com/no/company/937492987-rossevatnmma-as) | Vennesla | - | - | - |
| [CARDIO24 AS](https://www.norscout.com/no/company/992017368-cardio24-as) | Vennesla | - | 6,63 mill. kr | +7,6 % |
| [ARKADEN OPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/937717253-arkaden-opplevelser-as) | Vennesla | - | - | - |
| [JUVET BUNGY AS](https://www.norscout.com/no/company/922228833-juvet-bungy-as) | Vennesla | 8 | 932 931 kr | - |
| [HUNSFOS ARENA X AS](https://www.norscout.com/no/company/937834969-hunsfos-arena-x-as) | Vennesla | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.05.2026.
