---
title: "CONSTANT-HOLDINGS AS (929668987): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CONSTANT-HOLDINGS AS i Bergen hadde 38 400 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Matthew Joseph Harrison-Raft. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929668987-constant-holdings-as"
---

# CONSTANT-HOLDINGS AS

Uoppgitt · Bergen

- Org.nr: 929 668 987
- Daglig leder: Matthew Joseph Harrison-Raft (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 38 400 kr (−61,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 19 510 kr (Margin 50,8 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,0 % (meget god)
- Likviditet: 28,64 (meget god). Opp fra 1,95 i 2024
- Soliditet: 97,6 % (meget god). Opp fra 74,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 16,0 % |
| Driftsmargin | - | 91,6 % | 50,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 151,7 % | 18,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,95 | 28,64 |
| Soliditet | 96,1 % | 74,3 % | 97,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 99 | 38 |
| Driftsresultat | - | 91 | 20 |
| Årsresultat | 0 | 71 | 17 |
| Driftsmargin | - | 91,6 % | 50,8 % |
| Sum gjeld | 1 | 33 | 3 |
| Sum driftskostnader | - | 8 | 19 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 0 | 91 | 19 |
| Anleggsmidler | 25 | 66 | 66 |
| Omløpsmidler | 0 | 62 | 49 |
| Sum eiendeler | 25 | 128 | 115 |
| Egenkapital | 24 | 95 | 113 |
| Kortsiktig gjeld | - | 32 | 2 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 1 | 1 |

## Ledelse og styre

- Matthew Joseph Harrison-Raft: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bjørkedalen 9, 5151 Straumsgrend
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 05.08.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 13.12.2024
- Størrelse: Nr. 4 708 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Holde investeringer i teknologi startups.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000470407&sokeverdi=929668987&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000631225&sokeverdi=929668987&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [YGGDRASIL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922246300-yggdrasil-invest-as) | Bergen | - | 38 750 kr | - |
| [VISIBO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/866939292-visibo-invest-as) | Bergen | - | 37 500 kr | - |
| [CMG AS](https://www.norscout.com/no/company/921518994-cmg-as) | Bergen | - | 40 235 kr | - |
| [PONNY AS](https://www.norscout.com/no/company/928562247-ponny-as) | Bergen | - | 37 500 kr | - |
| [SMP INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922114226-smp-invest-as) | Bergen | - | 42 000 kr | - |
| [SOMMERHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/928235262-sommerheim-as) | Bergen | - | 37 418 kr | - |
| [MARTAKS AS](https://www.norscout.com/no/company/825826882-martaks-as) | Bergen | - | 42 000 kr | - |
| [E.A. HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/930885878-e-a-holdings-as) | Bergen | - | 36 651 kr | −97,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Transportbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/bergen)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
