---
title: "DENTALCITY SKI AS (929669959): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DENTALCITY SKI AS i Nordre Follo hadde 47 067 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Gurinder Rai. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929669959-dentalcity-ski-as"
---

# DENTALCITY SKI AS

Tannlegetjenester · Nordre Follo

- Org.nr: 929 669 959
- Daglig leder: Gurinder Rai (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 47 067 kr (+142,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 21 441 kr (Margin 45,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 49,7 % (meget god). Opp fra −9,2 % i 2024
- Soliditet: 107,0 % (meget god). Opp fra 50,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −9,2 % | 49,7 % |
| Driftsmargin | −551,2 % | −16,4 % | 45,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −26,6 % | 64,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,04 | 2,03 | - |
| Soliditet | 4,1 % | 50,8 % | 107,0 % |
| Gjeldsgrad | 23,2 | 1,0 | −0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 | 19 | 47 |
| Driftsresultat | −21 | −3 | 21 |
| Årsresultat | −22 | 2 | 21 |
| Driftsmargin | −551,2 % | −16,4 % | 45,6 % |
| Sum gjeld | 22 | 22 | −3 |
| Sum driftskostnader | 25 | 23 | 26 |
| Finansresultat | −1 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −22 | −3 | 21 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 23 | 45 | 41 |
| Sum eiendeler | 23 | 45 | 41 |
| Egenkapital | 1 | 23 | 44 |
| Kortsiktig gjeld | 22 | 22 | −3 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Gurinder Rai: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Idrettsveien 11B, 1400 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 01.07.2022
- Tidligere navn: SKI TANNHELSESENTER AS (2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 1 747 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannlegevirksomhet.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458031&sokeverdi=929669959&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TANNLEGE CHEN SKJELBRED AS](https://www.norscout.com/no/company/927694387-tannlege-chen-skjelbred-as) | Nordre Follo | - | 87 937 kr | - |
| [PAULSBO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933961966-paulsbo-holding-as) | Nordre Follo | - | 10 400 kr | - |
| [NORDRE FOLLO TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/927081601-nordre-follo-tannlegesenter-as) | Nordre Follo | - | 768 660 kr | - |
| [KTT INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919165278-ktt-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ISAFIL AS](https://www.norscout.com/no/company/988871958-isafil-as) | Nordre Follo | - | 1,08 mill. kr | −19,3 % |
| [NIJJER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928555607-nijjer-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [TANN SENTRALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933954544-tann-sentralen-as) | Nordre Follo | - | 1,11 mill. kr | - |
| [SAMER GJERDE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/936574823-samer-gjerde-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
