---
title: "VALT VANI AS (929962540): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VALT VANI AS i Asker hadde 80 619 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929962540-valt-vani-as"
---

# VALT VANI AS

Produksjon av parfyme og toalettartikler · Asker

- Org.nr: 929 962 540
- Styreleder: Gry Festervoll

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 80 619 kr (−29,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 12 125 kr (Margin 15 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,2 % (god). Ned fra 67,8 % i 2024
- Likviditet: 5,59 (meget god). Ned fra 8,15 i 2024
- Soliditet: 82,1 % (meget god). Ned fra 87,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 67,8 % | 14,2 % |
| Driftsmargin | 61,4 % | 36,4 % | 15,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 69,2 % | 16,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 8,15 | 5,59 |
| Soliditet | 119,3 % | 87,7 % | 82,1 % |
| Gjeldsgrad | −0,2 | 0,1 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 58 | 114 | 81 |
| Driftsresultat | 36 | 41 | 12 |
| Årsresultat | 28 | 24 | 0 |
| Driftsmargin | 61,4 % | 36,4 % | 15 % |
| Sum gjeld | −8 | 10 | 16 |
| Sum driftskostnader | 22 | 72 | 68 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 36 | 41 | 12 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 40 | 82 | 88 |
| Sum eiendeler | 40 | 82 | 88 |
| Egenkapital | 48 | 72 | 72 |
| Kortsiktig gjeld | −8 | 10 | 16 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Gry Festervoll: Styrets leder
- Anne-Line Bjerknes: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Askerveien 3B, 1384 Asker
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 20.420 Produksjon av parfyme og toalettartikler
- Etablert: 01.08.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.12.2023
- Størrelse: Nr. 28 av 35 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kosmetikk.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000158040&sokeverdi=929962540&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PRETECT AS](https://www.norscout.com/no/company/980001288-pretect-as) | Asker | - | 4,09 mill. kr | −12 % |
| [IMPACT ENERGETICS AS](https://www.norscout.com/no/company/932360810-impact-energetics-as) | Asker | - | 50 000 kr | - |
| [CHEMRING NOBEL AS](https://www.norscout.com/no/company/991191984-chemring-nobel-as) | Asker | 277 | 939 mill. kr | +29,6 % |
| [SVALBARD SÅPE AS](https://www.norscout.com/no/company/924759615-svalbard-sape-as) | Svalbard | - | 84 353 kr | - |
| [IAM PURE NATURE AS](https://www.norscout.com/no/company/934605659-iam-pure-nature-as) | Øygarden | - | 80 000 kr | - |
| [BESA CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/915465447-besa-capital-as) | Oslo | - | 85 521 kr | - |
| [HJERTELIG AS](https://www.norscout.com/no/company/935837138-hjertelig-as) | Nes | - | 69 309 kr | - |
| [ASTRID AS](https://www.norscout.com/no/company/920538207-astrid-as) | Oslo | - | 111 098 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/asker)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)
- [Byggfirmaer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/asker)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [Transportbedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/asker)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
