---
title: "STÅLE BY AS (929973976): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STÅLE BY AS i Inderøy hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929973976-stale-by-as"
---

# STÅLE BY AS

Fritidsvirksomhet ellers · Inderøy

- Org.nr: 929 973 976
- Telefon: 926 92 603
- E-post: staale.by@ntebb.no
- Styreleder: Ståle By

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −24 035 kr
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,1 % (tilfredsstillende). Ned fra 25,9 % i 2024
- Likviditet: 0,30 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,43 i 2024
- Soliditet: 20,0 % (god). Opp fra 19,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 25,9 % | 6,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 108,6 % | 30,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,78 | 0,43 | 0,30 |
| Soliditet | 26,6 % | 19,6 % | 20,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,8 | 4,1 | 4,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −7 | −24 | −24 |
| Årsresultat | 1 495 | 416 | 81 |
| Sum gjeld | 1 828 | 1 308 | 1 111 |
| Sum driftskostnader | 7 | 24 | 24 |
| Finansresultat | 1 500 | 557 | 116 |
| Resultat før skatt | 1 493 | 533 | 92 |
| Anleggsmidler | 1 061 | 1 061 | 1 061 |
| Omløpsmidler | 1 431 | 565 | 328 |
| Sum eiendeler | 2 492 | 1 626 | 1 389 |
| Egenkapital | 664 | 319 | 278 |
| Kortsiktig gjeld | 1 828 | 1 308 | 1 111 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ståle By: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hellhaugan 375, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.292 Fritidsvirksomhet ellers
- Etablert: 05.09.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Formål: Investering i aksjer og andeler i andre selskaper og tjenester som er naturlig i den forbindelse.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000142069&sokeverdi=929973976&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØRAHALLENE AS](https://www.norscout.com/no/company/914577942-rorahallene-as) | Inderøy | - | 1,96 mill. kr | +4,9 % |
| [FUNCTIONAL FOOTBALL PERFORMANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/938593078-functional-football-performance-as) | Inderøy | - | - | - |
| [TEAM NORTHUG AS](https://www.norscout.com/no/company/929582616-team-northug-as) | Inderøy | - | 6,87 mill. kr | +152,5 % |
| [FRESK TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/993460095-fresk-treningssenter-as) | Inderøy | 15 | 3,39 mill. kr | +11 % |
| [PAAEVENTYR AS](https://www.norscout.com/no/company/929700392-paaeventyr-as) | Lillehammer | - | 0 kr | - |
| [TOR HELGE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930094544-tor-helge-holding-as) | Lillesand | - | 0 kr | - |
| [NESEBUKTA BRYGGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928923762-nesebukta-brygge-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [DUDE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930493414-dude-invest-as) | Oslo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
