---
title: "TWO HUNDRED COMPANY AS (930158216): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TWO HUNDRED COMPANY AS i Færder hadde 6,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Mundal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930158216-two-hundred-company-as"
---

# TWO HUNDRED COMPANY AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Færder

- Org.nr: 930 158 216
- E-post: tbo@200co.com
- Daglig leder: Stian Mundal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,19 mill. kr (+41,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −583 001 kr (Margin −9,4 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −23,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 18,3 % i 2024
- Likviditet: 2,08 (meget god). Ned fra 2,61 i 2024
- Soliditet: −2,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 38,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 89,1 % | 18,3 % | −23,5 % |
| Driftsmargin | - | 23,1 % | 6,0 % | −9,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 348,8 % | 51,4 % | −293,0 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,81 | 2,61 | 2,08 |
| Soliditet | 100,0 % | 23,7 % | 38,6 % | −2,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 3,2 | 1,6 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 2 890 | 4 385 | 6 193 |
| Driftsresultat | - | 669 | 262 | −583 |
| Årsresultat | 0 | 529 | 178 | −637 |
| Driftsmargin | - | 23,1 % | 6,0 % | −9,4 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 154 | 854 | 3 537 |
| Sum driftskostnader | - | 2 221 | 4 124 | 6 776 |
| Finansresultat | - | 9 | −31 | −54 |
| Resultat før skatt | - | 678 | 230 | −637 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | 1 513 | 1 390 | 3 436 |
| Sum eiendeler | 30 | 1 513 | 1 390 | 3 436 |
| Egenkapital | 30 | 359 | 536 | −101 |
| Kortsiktig gjeld | - | 834 | 534 | 1 656 |
| Langsiktig gjeld | - | 320 | 320 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Mundal: Daglig leder
- Tejs Bomme: Styrets leder
- Sandi Schøllhammer: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kikutveien 1, 3121 Nøtterøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 11.10.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.01.2023
- Regnskapsfører: [ACCENTRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/930341932-accentra-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 965 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling og salg av tjenester og produkter innen IT og forretningsutvikling, og andre tjenester/produkter som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000569894&sokeverdi=930158216&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ERUS ENCODIA AS](https://www.norscout.com/no/company/919545240-erus-encodia-as) | Færder | 6 | 12,6 mill. kr | +7,5 % |
| [RUNDE CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/995436396-runde-consult-as) | Færder | - | 3,38 mill. kr | +3,3 % |
| [COMPILE AS](https://www.norscout.com/no/company/921659512-compile-as) | Færder | 8 | 10,5 mill. kr | +28,9 % |
| [SUPERJECT NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/912369390-superject-norge-as) | Færder | - | 3,37 mill. kr | −28 % |
| [CODETRUST CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/921020945-codetrust-consulting-as) | Færder | - | 2,57 mill. kr | +3,3 % |
| [SOURCE CODE AS](https://www.norscout.com/no/company/924784164-source-code-as) | Færder | - | 2,51 mill. kr | +0,9 % |
| [LEVELUP AS](https://www.norscout.com/no/company/920223184-levelup-as) | Færder | - | 2,42 mill. kr | −21,4 % |
| [FORUM FORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/993399744-forum-forvaltning-as) | Færder | - | 2,13 mill. kr | +46,1 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
