---
title: "MUTITA LILLEENG AS (930211281): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MUTITA LILLEENG AS i Målselv hadde 61,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Mutita Lilleeng. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930211281-mutita-lilleeng-as"
---

# MUTITA LILLEENG AS

Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler · Målselv · Etablert 2022

- Org.nr: 930 211 281
- Daglig leder: Mutita Lilleeng (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 61,7 mill. kr (+3,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 212 005 kr (Margin 0,3 %)
- Ansatte: 16 (Opp fra 14 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- oktober 2025: 16
- november 2025: 15
- desember 2025: 14
- februar 2026: 15
- april 2026: 16
- juni 2026: 17
- juli 2026: 18
- august 2026: 17
- september 2026: 14
- oktober 2026: 16

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,4 % (svak). Ned fra 6,8 % i 2024
- Likviditet: 1,29 (tilfredsstillende). Opp fra 1,28 i 2024
- Soliditet: 24,6 % (god). Opp fra 23,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,3 % | 22,2 % | 6,8 % | 3,4 % |
| Driftsmargin | - | - | 1,7 % | 0,8 % | 0,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −0,3 % | 106,9 % | 33,3 % | 14,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,17 | 1,28 | 1,29 |
| Soliditet | - | 100,0 % | 15,2 % | 23,0 % | 24,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,0 | 5,6 | 3,3 | 3,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 52 863 | 59 621 | 61 704 |
| Driftsresultat | 0 | −1 | 909 | 474 | 212 |
| Årsresultat | 0 | −1 | 714 | 359 | 180 |
| Driftsmargin | - | - | 1,7 % | 0,8 % | 0,3 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 6 772 | 5 259 | 5 368 |
| Sum driftskostnader | 0 | - | 51 954 | 59 147 | 61 492 |
| Finansresultat | - | - | 5 | −10 | 23 |
| Resultat før skatt | - | −1 | 915 | 464 | 235 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 42 | 132 | 197 |
| Omløpsmidler | - | 499 | 7 943 | 6 699 | 6 923 |
| Sum eiendeler | 0 | 499 | 7 985 | 6 831 | 7 120 |
| Egenkapital | 0 | 499 | 1 213 | 1 572 | 1 752 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 6 768 | 5 251 | 5 368 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 4 | 8 | - |

## Ledelse og styre

- Mutita Lilleeng: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: REMA 1000 BARDUFOSS, Andsliveien 25, 9325 Bardufoss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
- Etablert: 26.10.2022
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 06.02.2023
- Revisor: [PRICEWATERHOUSECOOPERS AS](https://www.norscout.com/no/company/987009713-pricewaterhousecoopers-as)
- Regnskapsfører: [REMA 1000 NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/982254604-rema-1000-norge-as)
- Størrelse: Nr. 702 av 2 784 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeide med andre virksomheter, å forestå drift av dagligvareforretning og annen virksomhet beslektet med denne.

## Kunngjøringer

- 13.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000172247&sokeverdi=930211281&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HEGGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/875333402-heggmo-as) | Målselv | 38 | 76,8 mill. kr | +3,0 % |
| [JONAS SANDMOS EFTF AS](https://www.norscout.com/no/company/935679133-jonas-sandmos-eftf-as) | Målselv | - | 8,13 mill. kr | - |
| [BARDUFOSS FARVEHANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/939380906-bardufoss-farvehandel-as) | Målselv | 17 | 27 mill. kr | −2,2 % |
| [STASJONSDRIFT MYRVANG AS](https://www.norscout.com/no/company/929669754-stasjonsdrift-myrvang-as) | Målselv | 15 | 14,6 mill. kr | +24,5 % |
| [LUNDBERG FUEL OG RETAIL AS](https://www.norscout.com/no/company/934632680-lundberg-fuel-og-retail-as) | Målselv | 20 | 38 mill. kr | - |
| [SPORT1 MÅLSELV AS](https://www.norscout.com/no/company/989398431-sport1-malselv-as) | Målselv | 13 | 11,4 mill. kr | −12,6 % |
| [LUNDBERG BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/981407997-lundberg-bilservice-as) | Målselv | 11 | 10,7 mill. kr | +4,7 % |
| [LIAN'S CARAVAN & FRITID AS](https://www.norscout.com/no/company/990946205-lian-s-caravan-fritid-as) | Målselv | 56 | 249 mill. kr | +0,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
