---
title: "SETERA AS (930212342): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SETERA AS i Rana hadde 147 662 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930212342-setera-as"
---

# SETERA AS

Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Rana

- Org.nr: 930 212 342
- Styreleder: Robert Øyjord

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 147 662 kr (+164,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 76 111 kr (Margin 51,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Soliditet: 100,9 % (meget god). Opp fra 100,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 14,9 % | 73,1 % | 51,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 51,5 % | 53,9 % |
| Likviditetsgrad | 3,83 | - | - |
| Soliditet | 73,9 % | 100,4 % | 100,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 255 | 56 | 148 |
| Driftsresultat | 38 | 41 | 76 |
| Årsresultat | 31 | 41 | 76 |
| Driftsmargin | 14,9 % | 73,1 % | 51,5 % |
| Sum gjeld | 20 | 0 | −2 |
| Sum driftskostnader | 217 | 15 | 72 |
| Finansresultat | 0 | - | - |
| Resultat før skatt | 38 | 41 | 76 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 75 | 103 | 178 |
| Sum eiendeler | 75 | 103 | 178 |
| Egenkapital | 55 | 103 | 179 |
| Kortsiktig gjeld | 20 | 0 | −2 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Robert Øyjord: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Midtveien 5, 8616 Mo i Rana
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Etablert: 30.10.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2023
- Størrelse: Nr. 896 av 1 023 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Teknisk service og vedlikehold, samt utleie av personell. Montering, drift, vedlikehold og reparasjoner på teknisk utstyr.

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000135513&sokeverdi=930212342&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [E D SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927837269-e-d-service-as) | Rana | - | 425 278 kr | - |
| [IMTAS AS](https://www.norscout.com/no/company/928017176-imtas-as) | Rana | - | 43 000 kr | - |
| [CONREP AS](https://www.norscout.com/no/company/927425025-conrep-as) | Rana | - | 928 010 kr | - |
| [HANSI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/993399175-hansi-holding-as) | Rana | - | 17 000 kr | - |
| [STEELTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/933148335-steeltech-as) | Rana | - | 2,93 mill. kr | +26,1 % |
| [VTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/927473658-vtech-as) | Rana | - | 0 kr | - |
| [TOTAL INDUSTRISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/828338102-total-industriservice-as) | Rana | - | 4,41 mill. kr | +10,2 % |
| [STENBEKKEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933092151-stenbekken-invest-as) | Rana | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
