---
title: "BRØDRENE V AS (930259055): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRØDRENE V AS i Sula hadde 334 972 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Paul Ola Vestre. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930259055-brodrene-v-as"
---

# BRØDRENE V AS

Uoppgitt · Sula

- Org.nr: 930 259 055
- Daglig leder: Paul Ola Vestre (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 334 972 kr (−29,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −94 917 kr (Margin −28,3 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,39 (meget god). Opp fra 2,13 i 2024
- Soliditet: 58,5 % (meget god). Opp fra 53,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,3 % | - |
| Driftsmargin | −1,2 % | 5,5 % | −28,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 17,7 % | −61,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,69 | 2,13 | 2,39 |
| Soliditet | 40,9 % | 53,2 % | 58,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 0,9 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 102 | 473 | 335 |
| Driftsresultat | −14 | 26 | −95 |
| Årsresultat | −14 | 31 | −100 |
| Driftsmargin | −1,2 % | 5,5 % | −28,3 % |
| Sum gjeld | 264 | 187 | 80 |
| Sum driftskostnader | 1 116 | 447 | 430 |
| Finansresultat | −1 | 9 | −5 |
| Resultat før skatt | −14 | 35 | −100 |
| Anleggsmidler | 0 | 2 | 2 |
| Omløpsmidler | 447 | 399 | 191 |
| Sum eiendeler | 447 | 400 | 193 |
| Egenkapital | 182 | 213 | 113 |
| Kortsiktig gjeld | 264 | 187 | 80 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Paul Ola Vestre: Daglig leder og styremedlem
- John Arne Vestre: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vågneset 14, 6030 Langevåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 27.10.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 22.11.2022
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 2 405 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Vedproduksjon. Kjøp og salg av ved. Snørydding. Investeringer aksjer / aksjefond.

## Siste endringer

- 27.08.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 16.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000559209&sokeverdi=930259055&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000582197&sokeverdi=930259055&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BAP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923576746-bap-holding-as) | Sula | - | 343 000 kr | - |
| [HENRIETTE K INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928291553-henriette-k-invest-as) | Sula | - | 256 636 kr | - |
| [FERAA GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/925530581-feraa-group-as) | Sula | - | 488 125 kr | - |
| [PIKAL AS](https://www.norscout.com/no/company/926549677-pikal-as) | Sula | - | 224 389 kr | - |
| [VEGSUNDET AS](https://www.norscout.com/no/company/932613891-vegsundet-as) | Sula | - | 630 560 kr | - |
| [BREITEIG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929344324-breiteig-holding-as) | Sula | - | 127 211 kr | - |
| [LIMSTRAND EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/929351924-limstrand-eiendom-as) | Sula | - | 713 208 kr | - |
| [KRINGLE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928182258-kringle-holding-as) | Sula | - | 40 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.07.2026.
