---
title: "COATINGHUSET AS (930271624): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "COATINGHUSET AS i Eidsvoll hadde 1,16 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930271624-coatinghuset-as"
---

# COATINGHUSET AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Eidsvoll

- Org.nr: 930 271 624
- Styreleder: Mohammad Bilal Razzaq

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,16 mill. kr (+139,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 202 000 kr (Margin 17,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 77,9 % (meget god). Ned fra 81,2 % i 2024
- Likviditet: 0,19 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,44 i 2024
- Soliditet: 21,4 % (god). Ned fra 29,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 210,2 % | 81,2 % | 77,9 % |
| Driftsmargin | −4 033,3 % | 84,9 % | 20,6 % | 17,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 930,9 % | 321,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 8,83 | 0,44 | 0,19 |
| Soliditet | −1 616,7 % | −66,0 % | 29,4 % | 21,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 2,4 | 3,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 | 73 | 483 | 1 155 |
| Driftsresultat | −121 | 62 | 99 | 202 |
| Årsresultat | −121 | 62 | 92 | 145 |
| Driftsmargin | −4 033,3 % | 84,9 % | 20,6 % | 17,5 % |
| Sum gjeld | 103 | 88 | 135 | 257 |
| Sum driftskostnader | - | - | 383 | - |
| Finansresultat | - | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | −121 | 62 | 99 | 203 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 132 | 280 |
| Omløpsmidler | 6 | 53 | 60 | 48 |
| Sum eiendeler | 6 | 53 | 191 | 327 |
| Egenkapital | −97 | −35 | 56 | 70 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 6 | 135 | 254 |
| Langsiktig gjeld | 98 | 83 | 0 | 4 |

## Ledelse og styre

- Mohammad Bilal Razzaq: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vognvegen 31, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 31.10.2022
- Tidligere navn: AUTOGIGANTEN BILPLEIE AS (2022 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2023
- Størrelse: Nr. 2 350 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføring av bilpleie og salg av bilpleieprodukter.

## Siste endringer

- 25.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 08.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000736386&sokeverdi=930271624&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOTORHANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928462560-motorhansen-as) | Eidsvoll | - | 1,96 mill. kr | +2,0 % |
| [ANTIRUST ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/934108671-antirust-romerike-as) | Eidsvoll | - | 1,1 mill. kr | - |
| [MR DEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/930899607-mr-dekk-as) | Eidsvoll | - | 2,77 mill. kr | - |
| [ROMERIKE A/C SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/822569412-romerike-a-c-service-as) | Eidsvoll | - | 743 466 kr | −38 % |
| [AUTOCENTRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/920313345-autocentrum-as) | Eidsvoll | - | 2,93 mill. kr | −9,8 % |
| [EIDSVOLL BILSPA AS](https://www.norscout.com/no/company/930661163-eidsvoll-bilspa-as) | Eidsvoll | - | 692 586 kr | - |
| [LEO AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/929736885-leo-auto-as) | Eidsvoll | - | 3,43 mill. kr | +26 % |
| [LUXUS BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928924319-luxus-bilpleie-as) | Eidsvoll | - | 90 290 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
