---
title: "GNEIS LILLEAKER AS (930316113): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GNEIS LILLEAKER AS i Bærum hadde 22,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 40 ansatte. Daglig leder er Synnøve Nesheim. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930316113-gneis-lilleaker-as"
---

# GNEIS LILLEAKER AS

Drift av idrettsanlegg · Bærum · Etablert 2022

- Org.nr: 930 316 113
- Daglig leder: Synnøve Nesheim

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 22,4 mill. kr (+26 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −3,06 mill. kr (Margin −13,7 %)
- Ansatte: 40 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 40
- oktober 2025: 41
- desember 2025: 40
- januar 2026: 41
- februar 2026: 42
- mars 2026: 43
- mai 2026: 44
- juni 2026: 41
- oktober 2026: 40

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −62,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −59,6 % i 2024
- Likviditet: 0,44 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,88 i 2024
- Soliditet: −140,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −19,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −136,9 % | −59,6 % | −62,6 % |
| Driftsmargin | - | - | −67,3 % | −18,2 % | −13,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −24,3 % | - | - | - |
| Likviditetsgrad | - | 3,00 | 0,59 | 0,88 | 0,44 |
| Soliditet | - | 66,6 % | −69,2 % | −19,8 % | −140,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,5 | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 4 321 | 17 804 | 22 438 |
| Driftsresultat | - | −2 | −2 907 | −3 233 | −3 063 |
| Årsresultat | 0 | −2 | −2 938 | −3 385 | −3 143 |
| Driftsmargin | - | - | −67,3 % | −18,2 % | −13,7 % |
| Sum gjeld | 0 | 8 | 7 142 | 7 918 | 7 610 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 228 | 21 037 | 25 501 |
| Finansresultat | - | - | −31 | −153 | −80 |
| Resultat før skatt | - | −2 | −2 938 | −3 385 | −3 143 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 784 | 887 | 482 |
| Omløpsmidler | - | 24 | 3 436 | 5 724 | 2 678 |
| Sum eiendeler | 0 | 24 | 4 220 | 6 611 | 3 160 |
| Egenkapital | 0 | 16 | −2 922 | −1 307 | −4 450 |
| Kortsiktig gjeld | - | 8 | 5 794 | 6 470 | 6 089 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 1 348 | 1 448 | 1 520 |

## Ledelse og styre

- Synnøve Nesheim: Daglig leder
- Bjørn Werner Johansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vollsveien 13H, 1366 Lysaker
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 25.10.2022
- Tidligere navn: LILLEAKER KLATRESENTER AS (2022 til 2023)
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2023
- Revisor: [BJØRGVIN REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/888976272-bjorgvin-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 49 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive klatresenter, opplevelsessenter, buldresenter og lekeklatring. Utleie av franchiserettigheter. Samt salg av reklame, klær, utstyr, mat, drikke, andre relaterte produkter, samt kafedrift. For øvrig skal selskapet kunne investere i aksjer og annen virksomhet.

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000400217&sokeverdi=930316113&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BASSENGDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/993189863-bassengdrift-as) | Bærum | 41 | 6,57 mill. kr | +5,1 % |
| [JAR ISFORUM AS](https://www.norscout.com/no/company/992827025-jar-isforum-as) | Bærum | 8 | 11,4 mill. kr | +10 % |
| [ØVREVOLL GALOPP AS](https://www.norscout.com/no/company/961866499-ovrevoll-galopp-as) | Bærum | 120 | 47,6 mill. kr | −10,9 % |
| [AS CURLINGBANER](https://www.norscout.com/no/company/930932019-as-curlingbaner) | Bærum | 8 | 4,73 mill. kr | −8,8 % |
| [KOLSÅS SKISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/993332712-kolsas-skisenter-as) | Bærum | 7 | 6,22 mill. kr | +0,5 % |
| [LOMMEDALEN GOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/984095074-lommedalen-golf-as) | Bærum | - | 8,55 mill. kr | +27 % |
| [BÆRUM PADEL AS](https://www.norscout.com/no/company/925818119-baerum-padel-as) | Bærum | - | 8,08 mill. kr | +17,4 % |
| [PADEL CO AS](https://www.norscout.com/no/company/926717170-padel-co-as) | Bærum | - | 6,11 mill. kr | +69,5 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
