---
title: "PRESTASJONSBOOST AS (930381780): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PRESTASJONSBOOST AS i Lunner hadde 383 271 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930381780-prestasjonsboost-as"
---

# PRESTASJONSBOOST AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Lunner

- Org.nr: 930 381 780
- Styreleder: Yngve Hoel

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 383 271 kr (−45,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −167 237 kr (Margin −43,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,26 (tilfredsstillende). Opp fra 1,10 i 2024
- Soliditet: −9,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 8,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 1,0 % | 0,6 % | −43,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 15,4 % | - |
| Likviditetsgrad | 5,19 | 1,10 | 1,26 |
| Soliditet | 80,7 % | 8,8 % | −9,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 10,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 84 | 706 | 383 |
| Driftsresultat | 1 | 4 | −167 |
| Årsresultat | 1 | 4 | −178 |
| Driftsmargin | 1,0 % | 0,6 % | −43,6 % |
| Sum gjeld | 6 | 303 | 1 708 |
| Sum driftskostnader | 83 | 701 | 551 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −10 |
| Resultat før skatt | 1 | 4 | −178 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 1 467 |
| Omløpsmidler | 31 | 332 | 93 |
| Sum eiendeler | 31 | 332 | 1 560 |
| Egenkapital | 25 | 29 | −148 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 303 | 74 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 1 635 |

## Ledelse og styre

- Yngve Hoel: Styrets leder
- Tord Asle Gjerdalen: Styremedlem
- Yvette Hoel: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Månevegen 5, 2743 Harestua
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 18.11.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 549 av 961 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kurs-, foredrags- og undervisningsvirksomhet innen idrett og prestasjoner, samt alt som hører naturlig til dette

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000411452&sokeverdi=930381780&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RUSTAD MOTORSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/930888575-rustad-motorsport-as) | Lunner | - | 3,84 mill. kr | +87,6 % |
| [HADELAND TRENING & TERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/934842529-hadeland-trening-terapi-as) | Lunner | - | 221 482 kr | - |
| [MUNKERUD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934269853-munkerud-holding-as) | Lunner | - | 0 kr | - |
| [FATTE MATTE AS](https://www.norscout.com/no/company/921147112-fatte-matte-as) | Lunner | - | 644 073 kr | - |
| [KVITEBJØRN STASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/990199507-kvitebjorn-stasjon-as) | Lunner | - | 223 184 kr | - |
| [WENCHES FAMILIE BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/989008471-wenches-familie-barnehager-as) | Lunner | 7 | 2 mill. kr | −15,3 % |
| [TAUBANEN BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/917804141-taubanen-barnehage-as) | Lunner | 7 | 2,01 mill. kr | −2,4 % |
| [SVEIN SVENDSEN TRAFIKKSKOLE GJØVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/991160728-svein-svendsen-trafikkskole-gjovik-as) | Lunner | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.06.2026.
