---
title: "STALLOFISK AS (930480525): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STALLOFISK AS i Hammerfest hadde 1,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930480525-stallofisk-as"
---

# STALLOFISK AS

Fiske og fangst i sjø · Hammerfest

- Org.nr: 930 480 525
- Styreleder: Yngvar Holmgren

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,03 mill. kr (+52,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 421 741 kr (Margin 41,1 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 32,5 % (meget god). Opp fra 18,5 % i 2024
- Likviditet: 1,63 (god). Opp fra 0,82 i 2024
- Soliditet: 43,3 % (meget god). Opp fra 27,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,5 % | 32,5 % |
| Driftsmargin | −2,9 % | 33,6 % | 41,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 69,4 % | 80,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,73 | 0,82 | 1,63 |
| Soliditet | 14,5 % | 27,9 % | 43,3 % |
| Gjeldsgrad | 5,9 | 2,6 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 493 | 674 | 1 027 |
| Driftsresultat | −14 | 226 | 422 |
| Årsresultat | −61 | 155 | 307 |
| Driftsmargin | −2,9 % | 33,6 % | 41,1 % |
| Sum gjeld | 1 067 | 865 | 841 |
| Sum driftskostnader | 507 | 448 | 605 |
| Finansresultat | −45 | −48 | −29 |
| Resultat før skatt | −59 | 179 | 393 |
| Anleggsmidler | 882 | 927 | 920 |
| Omløpsmidler | 364 | 274 | 563 |
| Sum eiendeler | 1 247 | 1 200 | 1 483 |
| Egenkapital | 180 | 335 | 642 |
| Kortsiktig gjeld | 499 | 333 | 344 |
| Langsiktig gjeld | 567 | 532 | - |

## Ledelse og styre

- Yngvar Holmgren: Styrets leder
- Maiken Helena Holmgren: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Yngvar Holmgren, Stallogargoveien 67, 9620 Kvalsund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 03.110 Fiske og fangst i sjø
- Etablert: 28.11.2022
- Aksjekapital: 250 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2023
- Størrelse: Nr. 1 408 av 2 105 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kyst- og havfiske, samt annen virksomhet som naturlig følger av dette. Selskapet kan delta i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 17.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000019247&sokeverdi=930480525&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FORSØLJENTA AS](https://www.norscout.com/no/company/991443843-forsoljenta-as) | Hammerfest | - | 1,03 mill. kr | −43 % |
| [JENSEN KYSTFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/935747678-jensen-kystfiske-as) | Hammerfest | - | 1,02 mill. kr | - |
| [GULLFISKEN JR AS](https://www.norscout.com/no/company/932520451-gullfisken-jr-as) | Hammerfest | - | 1,05 mill. kr | - |
| [LØKKE KYSTFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/926311352-lokke-kystfiske-as) | Hammerfest | - | 988 244 kr | −40,4 % |
| [KVALØY KYSTFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/980306631-kvaloy-kystfiske-as) | Hammerfest | - | 1,11 mill. kr | −16,4 % |
| [SVENSAN AS](https://www.norscout.com/no/company/997771141-svensan-as) | Hammerfest | - | 978 367 kr | - |
| [VÅRINFISK AS](https://www.norscout.com/no/company/933840093-varinfisk-as) | Hammerfest | - | 1,13 mill. kr | - |
| [RISVAAG KYSTFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/926716603-risvaag-kystfiske-as) | Hammerfest | - | 879 827 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.09.2026.
