---
title: "A&M CREATIONS AS (930595004): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "A&M CREATIONS AS i Trondheim hadde 232 020 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930595004-a-m-creations-as"
---

# A&M CREATIONS AS

Dataprogrammeringstjenester · Trondheim

- Org.nr: 930 595 004
- Styreleder: Andreas Rørvik

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 232 020 kr (+278,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4 006 kr (Margin 1,7 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,4 % (tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,44 (tilfredsstillende). Opp fra 1,30 i 2024
- Soliditet: 30,3 % (god). Opp fra 23,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 8,4 % |
| Driftsmargin | - | 10,6 % | 1,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 37,1 % | 21,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,30 | 1,44 |
| Soliditet | 100,0 % | 23,0 % | 30,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 3,3 | 2,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 61 | 232 |
| Driftsresultat | 0 | 7 | 4 |
| Årsresultat | 0 | 5 | 3 |
| Driftsmargin | - | 10,6 % | 1,7 % |
| Sum gjeld | 0 | 17 | 54 |
| Sum driftskostnader | 0 | 55 | 228 |
| Finansresultat | 0 | - | −1 |
| Resultat før skatt | 0 | 7 | 3 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 30 | 22 | 77 |
| Sum eiendeler | 30 | 22 | 77 |
| Egenkapital | 30 | 5 | 23 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 17 | 54 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Andreas Rørvik: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Andreas Rørvik, Mårvegen 15, 7082 Kattem
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 13.12.2022
- Tidligere navn: AFAS 131222-08 AS (2023)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 24.10.2024
- Regnskapsfører: [ACCOUNT GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/926732072-account-group-as)
- Størrelse: Nr. 3 368 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge kurs, plattformer og apper.

## Siste endringer

- 19.06.2026: Regnskapsfører endret
- 16.09.2025: Næringskode endret
- 16.09.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000586870&sokeverdi=930595004&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BNW-ENERGY](https://www.norscout.com/no/company/913898516-bnw-energy) | Trondheim | - | 242 812 kr | −78,1 % |
| [PIXEL AS](https://www.norscout.com/no/company/897654202-pixel-as) | Trondheim | - | 220 000 kr | - |
| [SIERO PLATFORM AS](https://www.norscout.com/no/company/924973978-siero-platform-as) | Trondheim | - | 255 000 kr | - |
| [GROTDAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926330845-grotdal-holding-as) | Trondheim | - | 219 483 kr | - |
| [GENC MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/999510728-genc-media-as) | Trondheim | - | 264 819 kr | - |
| [GARMSMIA AS](https://www.norscout.com/no/company/920741274-garmsmia-as) | Trondheim | - | 204 948 kr | - |
| [ARCISO AS](https://www.norscout.com/no/company/917100454-arciso-as) | Trondheim | - | 299 046 kr | - |
| [RETT UT AS](https://www.norscout.com/no/company/922405247-rett-ut-as) | Trondheim | - | 201 600 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
