---
title: "TAASEN HOLDING AS (930683787): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TAASEN HOLDING AS i Ullensaker hadde 40 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Thomas Aaslund. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930683787-taasen-holding-as"
---

# TAASEN HOLDING AS

Uoppgitt · Ullensaker

- Org.nr: 930 683 787
- Daglig leder: Thomas Aaslund (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 40 000 kr
- Driftsresultat 2025: −3 043 kr (Margin −7,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,7 % i 2024
- Likviditet: 0,61 (svak). Opp fra 0,55 i 2024
- Soliditet: −64,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 91,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,7 % | −0,8 % |
| Driftsmargin | - | - | −7,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 5,3 % | −219,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,99 | 0,55 | 0,61 |
| Soliditet | 35,9 % | 91,4 % | −64,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,8 | 0,1 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 40 |
| Driftsresultat | −7 | −16 | −3 |
| Årsresultat | 1 804 | 34 | −663 |
| Driftsmargin | - | - | −7,6 % |
| Sum gjeld | 1 175 | 60 | 76 |
| Sum driftskostnader | 7 | 16 | 43 |
| Finansresultat | 1 811 | 50 | −660 |
| Resultat før skatt | 1 804 | 34 | −663 |
| Anleggsmidler | 670 | 660 | 0 |
| Omløpsmidler | 1 164 | 33 | 46 |
| Sum eiendeler | 1 834 | 693 | 46 |
| Egenkapital | 659 | 633 | −30 |
| Kortsiktig gjeld | 1 175 | 60 | 76 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Thomas Aaslund: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hovsvingen 34, 2069 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 14.12.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [OVERBLIKK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/922551162-overblikk-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 4 640 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringsvirksomhet gjennom eierskap i aksjer, andeler, eiendom og annet, samt å drive eiendomsutvikling og eiendomsforvaltning.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000337817&sokeverdi=930683787&spraak=nb)
- 06.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000677843&sokeverdi=930683787&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MATI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/935362636-mati-holding-as) | Ullensaker | - | 49 500 kr | - |
| [FOSSHEIM GLOBAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932060418-fossheim-global-holding-as) | Ullensaker | - | 24 136 kr | - |
| [NKA AS](https://www.norscout.com/no/company/912590313-nka-as) | Ullensaker | - | 50 000 kr | - |
| [C-HAMOUD AS](https://www.norscout.com/no/company/936167225-c-hamoud-as) | Ullensaker | - | 20 300 kr | - |
| [KOJELIA AS](https://www.norscout.com/no/company/927409518-kojelia-as) | Ullensaker | - | 53 000 kr | - |
| [CMVB AS](https://www.norscout.com/no/company/932287617-cmvb-as) | Ullensaker | - | 20 000 kr | - |
| [SNAPA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932741733-snapa-holding-as) | Ullensaker | - | 57 650 kr | - |
| [VLP AS](https://www.norscout.com/no/company/934487230-vlp-as) | Ullensaker | - | 18 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
