---
title: "ELIASSEN & CO HOLDING AS (930736961): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ELIASSEN & CO HOLDING AS i Øvre Eiker hadde 82 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930736961-eliassen-co-holding-as"
---

# ELIASSEN & CO HOLDING AS

Uoppgitt · Øvre Eiker

- Org.nr: 930 736 961
- Styreleder: Alexander Eliassen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 82 000 kr (−74,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 80 000 kr (Margin 97,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,1 % (meget god)
- Likviditet: 1,64 (god). Ned fra 2,03 i 2024
- Soliditet: 39,4 % (god). Ned fra 50,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 16,1 % |
| Driftsmargin | −92,7 % | 90,4 % | 97,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 315,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 2,03 | 1,64 |
| Soliditet | −15,7 % | 50,8 % | 39,4 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,0 | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 41 | 319 | 82 |
| Driftsresultat | −38 | 288 | 80 |
| Årsresultat | −48 | 208 | 63 |
| Driftsmargin | −92,7 % | 90,4 % | 97,6 % |
| Sum gjeld | 176 | 179 | 383 |
| Sum driftskostnader | - | 31 | - |
| Finansresultat | - | −35 | - |
| Resultat før skatt | −48 | 253 | 80 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 153 | 363 | 630 |
| Sum eiendeler | 153 | 363 | 630 |
| Egenkapital | −24 | 184 | 248 |
| Kortsiktig gjeld | 176 | 179 | 383 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Alexander Eliassen: Styrets leder
- Benjamin Eliassen: Styremedlem
- Christoffer Eliassen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Elgfaret 12, 3320 Vestfossen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.12.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: HAUG REGNSKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 3 833 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og investere i andre selskaper.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000650941&sokeverdi=930736961&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000662497&sokeverdi=930736961&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ØSTMOEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932729946-ostmoen-as) | Øvre Eiker | - | 107 500 kr | - |
| [ROBERT HOLTUNGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/989100165-robert-holtungen-as) | Øvre Eiker | - | 56 709 kr | - |
| [METIN AS](https://www.norscout.com/no/company/833922602-metin-as) | Øvre Eiker | - | 196 120 kr | - |
| [FAMEK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/831722622-famek-holding-as) | Øvre Eiker | - | 48 000 kr | - |
| [AXXENT AS](https://www.norscout.com/no/company/921774133-axxent-as) | Øvre Eiker | - | 418 342 kr | - |
| [DCML AS](https://www.norscout.com/no/company/934216229-dcml-as) | Øvre Eiker | - | 45 000 kr | - |
| [EIKER SPORTSINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931611941-eiker-sportsinvest-as) | Øvre Eiker | - | 649 000 kr | - |
| [VILICO AS](https://www.norscout.com/no/company/989062204-vilico-as) | Øvre Eiker | - | 33 032 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
