---
title: "SALONG RENÉ AS (930739839): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG RENÉ AS i Lyngdal hadde 1,43 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rene Oddvar Søvik. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930739839-salong-rene-as"
---

# SALONG RENÉ AS

Frisering og barbering · Lyngdal

- Org.nr: 930 739 839
- Daglig leder: Rene Oddvar Søvik (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,43 mill. kr (+10,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 87 201 kr (Margin 6,1 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,0 % (meget god). Opp fra 10,3 % i 2024
- Likviditet: 3,27 (meget god). Ned fra 5,11 i 2024
- Soliditet: 69,4 % (meget god). Ned fra 80,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,3 % | 16,0 % |
| Driftsmargin | 37,8 % | 4,5 % | 6,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 14,0 % | 21,5 % |
| Likviditetsgrad | 2,43 | 5,11 | 3,27 |
| Soliditet | 58,9 % | 80,4 % | 69,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 0,2 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 176 | 1 285 | 1 426 |
| Driftsresultat | 445 | 58 | 87 |
| Årsresultat | 347 | 43 | 67 |
| Driftsmargin | 37,8 % | 4,5 % | 6,1 % |
| Sum gjeld | 259 | 101 | 212 |
| Sum driftskostnader | 731 | 1 227 | 1 339 |
| Finansresultat | −1 | −3 | 9 |
| Resultat før skatt | 444 | 55 | 96 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 631 | 515 | 693 |
| Sum eiendeler | 631 | 515 | 693 |
| Egenkapital | 372 | 414 | 481 |
| Kortsiktig gjeld | 259 | 101 | 212 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Rene Oddvar Søvik: Daglig leder og styrets leder
- Anne-Britt Søvik: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kirkeveien 9, 4580 Lyngdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 19.12.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.01.2023
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 1 626 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong, samt virksomhet som hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 04.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000348143&sokeverdi=930739839&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CCS AS](https://www.norscout.com/no/company/923835695-ccs-as) | Lyngdal | - | 2,67 mill. kr | +10,3 % |
| [SALONG BLI FJONG AS](https://www.norscout.com/no/company/924777559-salong-bli-fjong-as) | Lyngdal | - | 142 000 kr | - |
| [HELLENS KLIPPOTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/916562047-hellens-klippotek-as) | Lyngdal | 5 | 3,93 mill. kr | +52,3 % |
| [BEVAR MEG VEL AS](https://www.norscout.com/no/company/998791944-bevar-meg-vel-as) | Lyngdal | 12 | 6,02 mill. kr | +42,7 % |
| [HÅRGLEDE I SENTRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/999179797-harglede-i-sentrum-as) | Lyngdal | - | 1,95 mill. kr | +4,8 % |
| [BLISS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922155275-bliss-holding-as) | Lyngdal | - | 778 703 kr | - |
| [BUTTERFLIES AS](https://www.norscout.com/no/company/934771494-butterflies-as) | Lyngdal | - | 284 999 kr | - |
| [KATEA AS](https://www.norscout.com/no/company/927143895-katea-as) | Lyngdal | 5 | 2,65 mill. kr | +23,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.06.2026.
