---
title: "BIG BANG PYRO AS (930741396): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BIG BANG PYRO AS i Malvik hadde 478 545 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Harald Arne Steen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930741396-big-bang-pyro-as"
---

# BIG BANG PYRO AS

All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · Malvik

- Org.nr: 930 741 396
- Daglig leder: Harald Arne Steen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 478 545 kr (+22,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 113 809 kr (Margin 23,8 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,7 % (meget god)
- Likviditet: 1,60 (god). Opp fra 1,39 i 2024
- Soliditet: 37,5 % (god). Opp fra 27,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 24,7 % |
| Driftsmargin | 10,5 % | 16,5 % | 23,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 76,8 % | 74,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 1,39 | 1,60 |
| Soliditet | 14,0 % | 27,9 % | 37,5 % |
| Gjeldsgrad | 6,2 | 2,6 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 316 | 390 | 479 |
| Driftsresultat | 33 | 64 | 114 |
| Årsresultat | 27 | 64 | 74 |
| Driftsmargin | 10,5 % | 16,5 % | 23,8 % |
| Sum gjeld | 317 | 299 | 316 |
| Sum driftskostnader | 283 | 326 | 365 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 33 | 64 | 114 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 368 | 415 | 506 |
| Sum eiendeler | 368 | 415 | 506 |
| Egenkapital | 51 | 116 | 190 |
| Kortsiktig gjeld | 317 | 299 | 316 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Harald Arne Steen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Granholtvegen 11, 7560 Vikhammer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 08.01.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2023
- Størrelse: Nr. 913 av 1 437 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen pyrotekniske show og tjenester - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 11.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000168540&sokeverdi=930741396&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KONSULTTAKST AS](https://www.norscout.com/no/company/835160912-konsulttakst-as) | Malvik | - | 1,44 mill. kr | - |
| [SOLLI SKADETAKST AS](https://www.norscout.com/no/company/932541149-solli-skadetakst-as) | Malvik | - | 278 988 kr | - |
| [SJAND AS](https://www.norscout.com/no/company/836491742-sjand-as) | Malvik | - | 45 777 kr | - |
| [BFM TURBULENCE AS](https://www.norscout.com/no/company/937401116-bfm-turbulence-as) | Malvik | - | 0 kr | - |
| [VECTOR STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934835530-vector-studio-as) | Malvik | - | 3,17 mill. kr | - |
| [SCHANDERS FORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/977219205-schanders-forvaltning-as) | Malvik | - | 139 800 kr | - |
| [INJU AS](https://www.norscout.com/no/company/931011995-inju-as) | Malvik | - | 26 642 kr | - |
| [LADEALIA AS](https://www.norscout.com/no/company/833393642-ladealia-as) | Malvik | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
