---
title: "COMPOSURE SKIN CLINIC AS (930781886): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "COMPOSURE SKIN CLINIC AS i Kongsvinger hadde 3,42 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930781886-composure-skin-clinic-as"
---

# COMPOSURE SKIN CLINIC AS

Skjønnhetspleie · Kongsvinger

- Org.nr: 930 781 886
- Styreleder: Marlene Fjell

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,42 mill. kr (+17,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 271 417 kr (Margin 7,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 45,0 % (meget god). Ned fra 57,3 % i 2024
- Likviditet: 1,31 (tilfredsstillende). Opp fra 0,86 i 2024
- Soliditet: 27,0 % (god). Opp fra −6,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 57,3 % | 45,0 % |
| Driftsmargin | −14,3 % | 8,2 % | 7,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 364,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,44 | 0,86 | 1,31 |
| Soliditet | −85,1 % | −6,7 % | 27,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 2,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 944 | 2 920 | 3 420 |
| Driftsresultat | −278 | 240 | 271 |
| Årsresultat | −291 | 233 | 216 |
| Driftsmargin | −14,3 % | 8,2 % | 7,9 % |
| Sum gjeld | 585 | 575 | 487 |
| Sum driftskostnader | 2 222 | 2 680 | 3 149 |
| Finansresultat | −13 | −7 | −8 |
| Resultat før skatt | −291 | 233 | 263 |
| Anleggsmidler | 56 | 43 | 30 |
| Omløpsmidler | 260 | 496 | 637 |
| Sum eiendeler | 316 | 539 | 667 |
| Egenkapital | −269 | −36 | 180 |
| Kortsiktig gjeld | 585 | 575 | 487 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marlene Fjell: Styrets leder
- Marius Fjell: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tronsmos veg 10, 2211 Kongsvinger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 21.01.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2023
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 FORRETNINGSPARTNER ØSTLANDET AS](https://www.norscout.com/no/company/967661643-sparebank-1-forretningspartner-ostlandet-as)
- Størrelse: Nr. 140 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hud og helseklinikk og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 12.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000111830&sokeverdi=930781886&spraak=nb)
- 19.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000704040&sokeverdi=930781886&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [THE NAIL LOUNGE AS](https://www.norscout.com/no/company/934228030-the-nail-lounge-as) | Kongsvinger | - | 1,47 mill. kr | - |
| [WAXHOUSE S&H AS](https://www.norscout.com/no/company/917607621-waxhouse-s-h-as) | Kongsvinger | - | 584 455 kr | - |
| [FØTTER & TÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/912212386-fotter-taer-as) | Kongsvinger | - | 582 826 kr | - |
| [MARIAS KLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/912293971-marias-klinikk-as) | Kongsvinger | - | 136 340 kr | - |
| [TORILD-STUA AS](https://www.norscout.com/no/company/922115702-torild-stua-as) | Kongsvinger | 5 | 3,91 mill. kr | +5,5 % |
| [FRISØR COMPAGNIET AS](https://www.norscout.com/no/company/999523420-frisor-compagniet-as) | Kongsvinger | - | 2,62 mill. kr | +4,9 % |
| [AQUAGROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/916971370-aquagroup-as) | Kongsvinger | 5 | 3,92 mill. kr | −2,2 % |
| [HAIRPORT BONNIE & CLYDE AS](https://www.norscout.com/no/company/975359360-hairport-bonnie-clyde-as) | Kongsvinger | - | 2,26 mill. kr | +9,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
