---
title: "CJ EQUESTRIAN AS (930791482): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CJ EQUESTRIAN AS i Nittedal hadde 168 250 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bente Ihlen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930791482-cj-equestrian-as"
---

# CJ EQUESTRIAN AS

Engroshandel med klær og skotøy · Nittedal

- Org.nr: 930 791 482
- Daglig leder: Bente Ihlen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 168 250 kr (+55,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 21 795 kr (Margin 13 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 83,3 % (meget god). Opp fra −415,5 % i 2024
- Likviditet: 0,91 (svak). Opp fra 0,36 i 2024
- Soliditet: −563,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −1 666,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −415,5 % | 83,3 % |
| Driftsmargin | −856,5 % | −147,0 % | 13,0 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,36 | 0,91 |
| Soliditet | −122,1 % | −1 666,9 % | −563,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 | 108 | 168 |
| Driftsresultat | −146 | −159 | 22 |
| Årsresultat | −146 | −160 | 22 |
| Driftsmargin | −856,5 % | −147 % | 13 % |
| Sum gjeld | 139 | 251 | 253 |
| Sum driftskostnader | 163 | 267 | 146 |
| Finansresultat | 0 | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | −146 | −160 | 22 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 62 | 14 | 38 |
| Sum eiendeler | 62 | 14 | 38 |
| Egenkapital | −76 | −237 | −215 |
| Kortsiktig gjeld | - | 39 | 42 |
| Langsiktig gjeld | 139 | 212 | 211 |

## Ledelse og styre

- Bente Ihlen: Daglig leder og styrets leder
- Carina Foss: Styremedlem
- Julie Ihlen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Svartkruttveien 106, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.420 Engroshandel med klær og skotøy
- Etablert: 03.01.2023
- Aksjekapital: 75 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.07.2024
- Regnskapsfører: [FIRST ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/918088938-first-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 457 av 550 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Engroshandel. Kjøp/salg av klær. Kjøp/salg av utstyr til hest og rytter. Kjøp/salg av hestebil, hestehenger, vanlig bil. Kjøp/salg av hest. Rideundervisning. Utleie av hesteutstyr, motoriserte kjøretøy, hestehenger mm. Utleie, oppstalling, leie av hest / hesteplass.

## Kunngjøringer

- 23.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000294664&sokeverdi=930791482&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WÜRTH MODYF AS](https://www.norscout.com/no/company/957539637-wurth-modyf-as) | Nittedal | 25 | 201 mill. kr | +11,2 % |
| [HAPPY-T AS](https://www.norscout.com/no/company/919502045-happy-t-as) | Nittedal | - | 207 459 kr | - |
| [HOGAPÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/930145483-hogapa-as) | Nittedal | - | 144 156 kr | - |
| [ADVANCED FIBER OPTICS AS](https://www.norscout.com/no/company/964027137-advanced-fiber-optics-as) | Nittedal | - | 231 400 kr | - |
| [COLTELLO AS](https://www.norscout.com/no/company/829920352-coltello-as) | Nittedal | - | 134 463 kr | - |
| [BUY-IT AS](https://www.norscout.com/no/company/886332122-buy-it-as) | Nittedal | - | 386 494 kr | - |
| [INTERIØR LINE AS](https://www.norscout.com/no/company/828323482-interior-line-as) | Nittedal | - | 102 882 kr | - |
| [INGE S. ÅRSTAD AVD. ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/933250245-inge-s-arstad-avd-ost-as) | Nittedal | - | 500 299 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.05.2026.
