---
title: "PINK BY UTSEENDE.NO AS (930880809): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PINK BY UTSEENDE.NO AS i Rælingen hadde 461 844 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Chau Hong Thi Nguyen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930880809-pink-by-utseende-no-as"
---

# PINK BY UTSEENDE.NO AS

Skjønnhetspleie · Rælingen

- Org.nr: 930 880 809
- Daglig leder: Chau Hong Thi Nguyen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 461 844 kr (−56,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −472 428 kr (Margin −102,3 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −18,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −19,2 % i 2024
- Likviditet: 1,11 (tilfredsstillende). Ned fra 7,99 i 2024
- Soliditet: −15,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 4,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −19,2 % | −18,4 % |
| Driftsmargin | −5,2 % | −32,5 % | −102,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −117,8 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,67 | 7,99 | 1,11 |
| Soliditet | 53,7 % | 4,4 % | −15,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 21,6 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 695 | 1 064 | 462 |
| Driftsresultat | −141 | −346 | −472 |
| Årsresultat | −143 | −346 | −476 |
| Driftsmargin | −5,2 % | −32,5 % | −102,3 % |
| Sum gjeld | 403 | 2 607 | 2 718 |
| Sum driftskostnader | 2 836 | 1 410 | 934 |
| Finansresultat | −2 | 0 | −4 |
| Resultat før skatt | −143 | −346 | −476 |
| Anleggsmidler | 195 | 1 847 | 2 250 |
| Omløpsmidler | 675 | 880 | 112 |
| Sum eiendeler | 870 | 2 728 | 2 362 |
| Egenkapital | 467 | 121 | −356 |
| Kortsiktig gjeld | 403 | 110 | 101 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 2 497 | - |

## Ledelse og styre

- Chau Hong Thi Nguyen: Daglig leder og styrets leder
- Kristoffer Gulbrandsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Øvre Rælingsveg 176, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 17.01.2023
- Aksjekapital: 615 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 24.03.2023
- Regnskapsfører: [EFFEKT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/913173600-effekt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 618 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen kosmetikk - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 07.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000512026&sokeverdi=930880809&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INGAS ELEGANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/837800102-ingas-elegance-as) | Rælingen | - | - | - |
| [JENNYS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/918815546-jennys-frisor-as) | Rælingen | - | 767 478 kr | - |
| [RAKKELHANAN AS](https://www.norscout.com/no/company/828636782-rakkelhanan-as) | Rælingen | - | 1,41 mill. kr | +4,4 % |
| [JASMINE THAI MASSASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/915949053-jasmine-thai-massasje-as) | Rælingen | - | - | - |
| [THIS CHARMING BARBERSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/923267115-this-charming-barbershop-as) | Rælingen | - | 1,5 mill. kr | +16,1 % |
| [BLOND GIRL METHOD AS](https://www.norscout.com/no/company/937545118-blond-girl-method-as) | Rælingen | - | - | - |
| [LØVENSTAD FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926131915-lovenstad-frisor-as) | Rælingen | - | 1,73 mill. kr | −1,9 % |
| [INGVILD SANNERHAUGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/999201482-ingvild-sannerhaugen-as) | Rælingen | - | 3,65 mill. kr | +5,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.07.2026.
