---
title: "RUSTAD MOTORSPORT AS (930888575): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RUSTAD MOTORSPORT AS i Lunner hadde 3,84 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930888575-rustad-motorsport-as"
---

# RUSTAD MOTORSPORT AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Lunner

- Org.nr: 930 888 575
- Styreleder: Tommy Rustad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,84 mill. kr (+87,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −43 113 kr (Margin −1,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −29,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 69,8 % i 2024
- Likviditet: 0,23 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,40 i 2024
- Soliditet: −330,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −147,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 69,8 % | −29,9 % |
| Driftsmargin | −17,2 % | 4,1 % | −1,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,20 | 0,40 | 0,23 |
| Soliditet | −402,5 % | −147,1 % | −330,3 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 923 | 2 046 | 3 837 |
| Driftsresultat | −331 | 84 | −43 |
| Årsresultat | −348 | 67 | −67 |
| Driftsmargin | −17,2 % | 4,1 % | −1,1 % |
| Sum gjeld | 404 | 431 | 422 |
| Sum driftskostnader | 2 254 | 1 962 | 3 880 |
| Finansresultat | −18 | −17 | −24 |
| Resultat før skatt | −348 | 67 | −67 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 80 | 174 | 98 |
| Sum eiendeler | 80 | 174 | 98 |
| Egenkapital | −324 | −257 | −324 |
| Kortsiktig gjeld | 404 | 431 | 422 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tommy Rustad: Styrets leder
- Lisbeth Rustad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Klemmavegen 7, 2743 Harestua
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 01.02.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 08.03.2023
- Regnskapsfører: [ECIT HARESTUA AS](https://www.norscout.com/no/company/980015033-ecit-harestua-as)
- Størrelse: Nr. 97 av 961 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av ulike tjenester innenfor motorsport. Dette være seg drift av motorsport team som finansieres av sponsorinntekter, salg av reklame, aktiviteter som arrangement, kjøreopplæring på bane, foredrag, utstillinger, produkter og andre tjenester relatert til bil og motorsport.

## Kunngjøringer

- 23.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000075364&sokeverdi=930888575&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PRESTASJONSBOOST AS](https://www.norscout.com/no/company/930381780-prestasjonsboost-as) | Lunner | - | 383 271 kr | - |
| [HADELAND TRENING & TERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/934842529-hadeland-trening-terapi-as) | Lunner | - | 221 482 kr | - |
| [MUNKERUD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934269853-munkerud-holding-as) | Lunner | - | 0 kr | - |
| [WENCHES FAMILIE BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/989008471-wenches-familie-barnehager-as) | Lunner | 7 | 2 mill. kr | −15,3 % |
| [FATTE MATTE AS](https://www.norscout.com/no/company/921147112-fatte-matte-as) | Lunner | - | 644 073 kr | - |
| [TAUBANEN BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/917804141-taubanen-barnehage-as) | Lunner | 7 | 2,01 mill. kr | −2,4 % |
| [SMÅTJERN NATURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/989111779-smatjern-naturbarnehage-as) | Lunner | 11 | 5,19 mill. kr | −4,5 % |
| [KVITEBJØRN STASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/990199507-kvitebjorn-stasjon-as) | Lunner | - | 223 184 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
