---
title: "VEDSALG AS (930929212): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VEDSALG AS i Sel hadde 2,17 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Roy Midtli. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/930929212-vedsalg-as"
---

# VEDSALG AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Sel

- Org.nr: 930 929 212
- Daglig leder: Roy Midtli (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,17 mill. kr (−15 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 522 431 kr (Margin 24,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,8 % (meget god). Ned fra 91,3 % i 2024
- Likviditet: 2,00 (meget god). Ned fra 2,34 i 2024
- Soliditet: 42,9 % (meget god). Opp fra 37,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 91,3 % | 24,8 % |
| Driftsmargin | −23,5 % | 41,7 % | 24,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 374,8 % | 51,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,25 | 2,34 | 2,00 |
| Soliditet | −28,4 % | 37,7 % | 42,9 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,7 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 657 | 2 548 | 2 166 |
| Driftsresultat | −154 | 1 063 | 522 |
| Årsresultat | −168 | 832 | 344 |
| Driftsmargin | −23,5 % | 41,7 % | 24,1 % |
| Sum gjeld | 650 | 1 136 | 1 373 |
| Sum driftskostnader | 812 | 1 485 | 1 643 |
| Finansresultat | −14 | −43 | −80 |
| Resultat før skatt | −168 | 1 020 | 442 |
| Anleggsmidler | 0 | 1 073 | 1 622 |
| Omløpsmidler | 506 | 752 | 784 |
| Sum eiendeler | 506 | 1 824 | 2 405 |
| Egenkapital | −144 | 688 | 1 032 |
| Kortsiktig gjeld | 404 | 321 | 392 |
| Langsiktig gjeld | 246 | 816 | - |

## Ledelse og styre

- Roy Midtli: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Grindstugugrenda 123, 2672 Sel
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 14.02.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 12.05.2023
- Regnskapsfører: [OTTA REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/940828147-otta-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 175 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tilvirkning, kjøp og salg av ved og fyringsprodukter og andre produkter/tjenester som naturlig er forbundet med dette.

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000400282&sokeverdi=930929212&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000671298&sokeverdi=930929212&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BLACOON EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934050819-blacoon-eiendom-as) | Sel | - | 0 kr | - |
| [SAAGRO AS](https://www.norscout.com/no/company/988802794-saagro-as) | Sel | - | 2,81 mill. kr | −71,7 % |
| [OE DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/927085968-oe-drift-as) | Sel | - | 1,54 mill. kr | +16 % |
| [MIR OTTA AS](https://www.norscout.com/no/company/815900332-mir-otta-as) | Sel | - | 4,74 mill. kr | +27,6 % |
| [FYRU AKTIV AS](https://www.norscout.com/no/company/932910136-fyru-aktiv-as) | Sel | - | 1,24 mill. kr | - |
| [OPTIKER GØSTA SAASTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/979934718-optiker-gosta-saastad-as) | Sel | - | 4,85 mill. kr | −2,8 % |
| [KLEIVEN HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/929007018-kleiven-handel-as) | Sel | - | 1,12 mill. kr | −1,6 % |
| [TOFTE TANKTRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/894277742-tofte-tanktransport-as) | Sel | - | 85,2 mill. kr | +8,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
