---
title: "FJELL STUDIO AS (931011804): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FJELL STUDIO AS i Oppdal hadde 793 194 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Elin Antonsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931011804-fjell-studio-as"
---

# FJELL STUDIO AS

Frisering og barbering · Oppdal

- Org.nr: 931 011 804
- Daglig leder: Elin Antonsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 793 194 kr (−2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −51 732 kr (Margin −6,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −23,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 38,2 % i 2024
- Likviditet: 1,34 (tilfredsstillende). Ned fra 1,86 i 2024
- Soliditet: 31,2 % (god). Ned fra 50,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 38,2 % | −23,0 % |
| Driftsmargin | 3,3 % | 9,8 % | −6,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 99,0 % | −54,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,09 | 1,86 | 1,34 |
| Soliditet | 22,5 % | 50,9 % | 31,2 % |
| Gjeldsgrad | 3,5 | 1,0 | 2,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 443 | 811 | 793 |
| Driftsresultat | 15 | 80 | −52 |
| Årsresultat | 12 | 82 | −64 |
| Driftsmargin | 3,3 % | 9,8 % | −6,5 % |
| Sum gjeld | 145 | 120 | 134 |
| Sum driftskostnader | 428 | 731 | 845 |
| Finansresultat | 1 | 3 | 1 |
| Resultat før skatt | 16 | 82 | −51 |
| Anleggsmidler | 29 | 23 | 16 |
| Omløpsmidler | 158 | 222 | 179 |
| Sum eiendeler | 187 | 244 | 194 |
| Egenkapital | 42 | 124 | 61 |
| Kortsiktig gjeld | 145 | 119 | 134 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Elin Antonsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: O. Skasliens veg 1, 7340 Oppdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 01.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.05.2023
- Størrelse: Nr. 2 226 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen Frisør - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 03.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000092197&sokeverdi=931011804&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FØN & SAX AS](https://www.norscout.com/no/company/980382095-fon-sax-as) | Oppdal | - | 1,45 mill. kr | +6,8 % |
| [FRISØR MYRAN AS](https://www.norscout.com/no/company/933114236-frisor-myran-as) | Oppdal | - | 442 870 kr | - |
| [UPPERCUT FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/995498340-uppercut-frisor-as) | Oppdal | 8 | 3,93 mill. kr | +6,1 % |
| [OPPDAL HUDKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/931759302-oppdal-hudklinikk-as) | Oppdal | - | 1,02 mill. kr | - |
| [PETS 2 REST AS](https://www.norscout.com/no/company/966938684-pets-2-rest-as) | Oppdal | - | 0 kr | - |
| [KLINIKKSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/982469759-klinikkshop-as) | Oppdal | - | 3,76 mill. kr | −1,1 % |
| [WINEMA AS](https://www.norscout.com/no/company/938540829-winema-as) | Oppdal | - | - | - |
| [OPPDAL FJELLSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/931027611-oppdal-fjellservice-as) | Oppdal | 6 | 1,64 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
