---
title: "TBMB AS (931045822): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TBMB AS i Oslo hadde 817 200 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Tarjei Bryn. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931045822-tbmb-as"
---

# TBMB AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 931 045 822
- Daglig leder: Tarjei Bryn (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 817 200 kr (+247,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −15 929 kr (Margin −1,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,47 (tilfredsstillende). Ned fra 1,89 i 2024
- Soliditet: 38,0 % (god). Ned fra 53,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 15,8 % | - |
| Driftsmargin | 59,8 % | 11,7 % | −1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 58,3 % | −13,1 % |
| Likviditetsgrad | 3,06 | 1,89 | 1,47 |
| Soliditet | 67,3 % | 53,1 % | 38,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,9 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 179 | 235 | 817 |
| Driftsresultat | 107 | 28 | −16 |
| Årsresultat | 47 | 59 | −16 |
| Driftsmargin | 59,8 % | 11,7 % | −1,9 % |
| Sum gjeld | 35 | 116 | 187 |
| Sum driftskostnader | 72 | 208 | 833 |
| Finansresultat | −31 | 31 | 0 |
| Resultat før skatt | 77 | 59 | −16 |
| Anleggsmidler | 0 | 27 | 27 |
| Omløpsmidler | 107 | 219 | 275 |
| Sum eiendeler | 107 | 246 | 302 |
| Egenkapital | 72 | 131 | 115 |
| Kortsiktig gjeld | 35 | 116 | 187 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tarjei Bryn: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Parkveien 6A, 0350 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 02.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2024
- Regnskapsfører: [UNDERVERK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/927415488-underverk-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 555 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458388&sokeverdi=931045822&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SISOST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928467570-sisost-holding-as) | Oslo | - | 822 000 kr | - |
| [CHANCER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930183938-chancer-holding-as) | Oslo | - | 816 449 kr | - |
| [VENTURETIME AS](https://www.norscout.com/no/company/929552601-venturetime-as) | Oslo | - | 833 000 kr | - |
| [SJØMENNENES HUS EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/991827358-sjomennenes-hus-eiendom-as) | Oslo | - | 809 654 kr | - |
| [U.T.HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926578006-u-t-holding-as) | Oslo | - | 837 851 kr | - |
| [HELLANDHIGHWATER AS](https://www.norscout.com/no/company/816112672-hellandhighwater-as) | Oslo | - | 807 000 kr | - |
| [ANTHONISEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922972532-anthonisen-holding-as) | Oslo | - | 839 036 kr | −70,8 % |
| [MAGNOS SOMNIA AS](https://www.norscout.com/no/company/920174914-magnos-somnia-as) | Oslo | - | 806 660 kr | −26,2 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
