---
title: "LITLIS AS (931046152): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LITLIS AS i Stavanger hadde 285 074 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Terje Emil Knutsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931046152-litlis-as"
---

# LITLIS AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stavanger

- Org.nr: 931 046 152
- Daglig leder: Terje Emil Knutsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 285 074 kr (+350,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 269 528 kr (Margin 94,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 122,7 % (meget god)
- Likviditet: 5,68 (meget god). Ned fra 348,22 i 2024
- Soliditet: 82,4 % (meget god). Ned fra 99,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 122,7 % |
| Driftsmargin | 7,2 % | 93,0 % | 94,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 96,6 % | 142,6 % |
| Likviditetsgrad | 77,55 | 348,22 | 5,68 |
| Soliditet | 98,7 % | 99,7 % | 82,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 26 | 63 | 285 |
| Driftsresultat | 2 | 59 | 270 |
| Årsresultat | 1 | 59 | 197 |
| Driftsmargin | 7,2 % | 93 % | 94,5 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 61 |
| Sum driftskostnader | 24 | 4 | 16 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 2 | 59 | 269 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 32 | 91 | 349 |
| Sum eiendeler | 32 | 91 | 349 |
| Egenkapital | 31 | 90 | 287 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 0 | 61 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Terje Emil Knutsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rebakken 39, 4028 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 06.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 02.09.2024
- Størrelse: Nr. 4 295 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen Rådgivning arrangementsikkerhet, tekniske løsninger og arenaplanlegging og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 12.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000055509&sokeverdi=931046152&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MAVTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/934968352-mavtek-as) | Stavanger | - | 285 310 kr | - |
| [CLIMESCAPE AS](https://www.norscout.com/no/company/935587522-climescape-as) | Stavanger | - | 282 923 kr | - |
| [ACTIUM AS](https://www.norscout.com/no/company/977280117-actium-as) | Stavanger | - | 286 335 kr | - |
| [BONNEVIE AS](https://www.norscout.com/no/company/918835563-bonnevie-as) | Stavanger | - | 281 625 kr | - |
| [PIVA CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/833782142-piva-consulting-as) | Stavanger | - | 293 616 kr | - |
| [VEGATO AS](https://www.norscout.com/no/company/988669830-vegato-as) | Stavanger | - | 278 400 kr | - |
| [CHERRY FJORD AS](https://www.norscout.com/no/company/935715938-cherry-fjord-as) | Stavanger | - | 297 375 kr | - |
| [HVAM MARITIME SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/918687602-hvam-maritime-services-as) | Stavanger | - | 276 884 kr | −91,4 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
