---
title: "CURE COSMETICS AS (931076043): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CURE COSMETICS AS i Haugesund hadde 1,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931076043-cure-cosmetics-as"
---

# CURE COSMETICS AS

Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · Haugesund

- Org.nr: 931 076 043
- Styreleder: Jonas Grønningen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,82 mill. kr (+32,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −175 075 kr (Margin −9,6 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,41 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,73 i 2024
- Soliditet: −143,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −37,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −469,0 % | −3,0 % | −9,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,65 | 0,73 | 0,41 |
| Soliditet | −53,3 % | −37,2 % | −143,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 20 | 1 375 | 1 819 |
| Driftsresultat | −94 | −41 | −175 |
| Årsresultat | −94 | −41 | −175 |
| Driftsmargin | −469 % | −3,0 % | −9,6 % |
| Sum gjeld | 184 | 387 | 476 |
| Sum driftskostnader | 114 | 1 416 | 1 994 |
| Resultat før skatt | −94 | −41 | −175 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 120 | 282 | 195 |
| Sum eiendeler | 120 | 282 | 195 |
| Egenkapital | −64 | −105 | −280 |
| Kortsiktig gjeld | 184 | 387 | 476 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jonas Grønningen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vassbrekkevegen 69, 5534 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler
- Etablert: 02.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2024
- Regnskapsfører: [KOMPLETT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/933565831-komplett-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 175 av 422 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av kosmetiske produkter, samt produkter som naturlig faller sammen med dette. Salg via nettbutikk.

## Siste endringer

- 29.07.2026: Ny forretningsadresse
- 16.04.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000620914&sokeverdi=931076043&spraak=nb)
- 16.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000180437&sokeverdi=931076043&spraak=nb)
- 21.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000072197&sokeverdi=931076043&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SP -SKJØNNHET OG VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/923876413-sp-skjonnhet-og-velvaere-as) | Haugesund | 5 | 1,49 mill. kr | +1,9 % |
| [HARALDSGATEN 109 AS](https://www.norscout.com/no/company/946031755-haraldsgaten-109-as) | Haugesund | - | 897 939 kr | −17,9 % |
| [REGINA HARALDSGATEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980314677-regina-haraldsgaten-as) | Haugesund | 5 | 5,8 mill. kr | −1,5 % |
| [MK SISSEL AS](https://www.norscout.com/no/company/922740445-mk-sissel-as) | Haugesund | - | 765 686 kr | - |
| [O J HANSSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/912410773-o-j-hanssen-as) | Haugesund | 18 | 15,6 mill. kr | −3,7 % |
| [HEDMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/997130634-hedman-as) | Haugesund | - | 263 019 kr | - |
| [STRAHKS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989181580-strahks-holding-as) | Haugesund | - | 49 000 kr | - |
| [F. HALSTENSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921819153-f-halstensen-holding-as) | Haugesund | - | 634 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.07.2026.
