---
title: "BARTMAN AS (931100971): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BARTMAN AS i Eidsvoll hadde 440 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er André Sønstrød. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931100971-bartman-as"
---

# BARTMAN AS

Frisering og barbering · Eidsvoll

- Org.nr: 931 100 971
- Daglig leder: André Sønstrød (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 440 000 kr (−10,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 315 000 kr (Margin 71,6 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 137,8 % (meget god). Opp fra 8,6 % i 2024
- Soliditet: 106,1 % (meget god). Opp fra −14,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,6 % | 137,8 % |
| Driftsmargin | −16,8 % | 4,5 % | 71,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 331,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,27 | 0,16 | - |
| Soliditet | −20,4 % | −14,5 % | 106,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | −0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 505 | 490 | 440 |
| Driftsresultat | −85 | 22 | 315 |
| Årsresultat | −85 | 19 | 261 |
| Driftsmargin | −16,8 % | 4,5 % | 71,6 % |
| Sum gjeld | 325 | 281 | −13 |
| Sum driftskostnader | - | 468 | - |
| Finansresultat | - | −3 | - |
| Resultat før skatt | −85 | 19 | 314 |
| Anleggsmidler | 228 | 202 | 176 |
| Omløpsmidler | 43 | 44 | 36 |
| Sum eiendeler | 270 | 245 | 212 |
| Egenkapital | −55 | −35 | 225 |
| Kortsiktig gjeld | 161 | 281 | −13 |
| Langsiktig gjeld | 164 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- André Sønstrød: Daglig leder og styrets leder
- Hanna Christine Østerbø: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sundgata 6, 2080 Eidsvoll
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 02.02.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.04.2023
- Regnskapsfører: [MAK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/933030989-mak-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 521 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av frisør- og velværetjenester for damer og herrer, samt alt som dertil hører til. I tillegg skal selskapet ansette og drifte en eller flere massasjeterapeuter.

## Siste endringer

- 08.10.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 13.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000690113&sokeverdi=931100971&spraak=nb)
- 08.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000778629&sokeverdi=931100971&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [YEGANEH STYLE AS](https://www.norscout.com/no/company/913472292-yeganeh-style-as) | Eidsvoll | - | 552 268 kr | - |
| [GULL FINGER FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/927418789-gull-finger-frisor-as) | Eidsvoll | - | 334 652 kr | - |
| [HOS TRINE AS](https://www.norscout.com/no/company/928407993-hos-trine-as) | Eidsvoll | - | 664 237 kr | - |
| [BARBER SHOP TINCHE- GRAN AS](https://www.norscout.com/no/company/935921600-barber-shop-tinche-gran-as) | Eidsvoll | - | 207 497 kr | - |
| [STUDIO SAFARI AS](https://www.norscout.com/no/company/913442253-studio-safari-as) | Eidsvoll | - | 683 293 kr | - |
| [TINCHE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/935493692-tinche-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [EMT DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/931164937-emt-drift-as) | Eidsvoll | - | 726 235 kr | - |
| [AUTENTHAIR STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/937079354-autenthair-studio-as) | Eidsvoll | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
