---
title: "INNES INVEST AS (931122525): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INNES INVEST AS i Målselv hadde 32 560 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Robert Paul Innes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931122525-innes-invest-as"
---

# INNES INVEST AS

Grunnarbeid · Målselv

- Org.nr: 931 122 525
- Daglig leder: Robert Paul Innes (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 32 560 kr (−72,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −28 912 kr (Margin −88,8 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −40,1 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 3,87 (meget god). Opp fra 1,71 i 2024
- Soliditet: 54,1 % (meget god). Ned fra 81,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −40,1 % |
| Driftsmargin | −39,4 % | 50,1 % | −88,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 153,6 % | −58,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,72 | 1,71 | 3,87 |
| Soliditet | 17,9 % | 81,4 % | 54,1 % |
| Gjeldsgrad | 4,6 | 0,2 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 41 | 120 | 33 |
| Driftsresultat | −16 | 60 | −29 |
| Årsresultat | −16 | 50 | −29 |
| Driftsmargin | −39,4 % | 50,1 % | −88,8 % |
| Sum gjeld | 64 | 15 | 30 |
| Sum driftskostnader | 57 | 60 | 61 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | −16 | 60 | −29 |
| Anleggsmidler | 32 | 54 | 46 |
| Omløpsmidler | 46 | 25 | 19 |
| Sum eiendeler | 78 | 79 | 65 |
| Egenkapital | 14 | 64 | 35 |
| Kortsiktig gjeld | 64 | 15 | 5 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 25 |

## Ledelse og styre

- Robert Paul Innes: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Målsnesveien 730, 9321 Moen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.120 Grunnarbeid
- Etablert: 07.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.04.2023
- Størrelse: Nr. 4 599 av 4 706 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, salg og utleie av utstyr. Grunnarbeid og transport av utstyr. Videresalg av varer.

## Siste endringer

- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000432816&sokeverdi=931122525&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OPGÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/995956713-opgard-as) | Målselv | - | 84 551 kr | - |
| [NORDMO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/988875783-nordmo-invest-as) | Målselv | - | 0 kr | - |
| [MÅLSELV ANLEGG & LANDSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/833911732-malselv-anlegg-landskap-as) | Målselv | - | 1,92 mill. kr | - |
| [MÅLSELV MULTI SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/938338434-malselv-multi-service-as) | Målselv | - | - | - |
| [STIG RUNAR NORDLI AS](https://www.norscout.com/no/company/931676091-stig-runar-nordli-as) | Målselv | - | 4,04 mill. kr | +42,5 % |
| [KST MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/913911598-kst-maskin-as) | Målselv | - | 4,83 mill. kr | +63,4 % |
| [NORDMO MASKIN & TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/920375790-nordmo-maskin-transport-as) | Målselv | - | 5,63 mill. kr | −6,3 % |
| [K. NORDLI MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/813846322-k-nordli-maskin-as) | Målselv | - | 5,73 mill. kr | +19,3 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.06.2026.
