---
title: "BRANNFOREBYGGENDE AS (931143603): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRANNFOREBYGGENDE AS i Nordre Follo hadde 464 327 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marius Frydenlund. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931143603-brannforebyggende-as"
---

# BRANNFOREBYGGENDE AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Nordre Follo

- Org.nr: 931 143 603
- Daglig leder: Marius Frydenlund (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 464 327 kr (+10,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 50 922 kr (Margin 11 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 52,8 % (meget god). Opp fra 38,7 % i 2024
- Likviditet: 0,30 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,60 i 2024
- Soliditet: −233,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 37,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 38,7 % | 52,8 % |
| Driftsmargin | 22,6 % | 8,8 % | 11,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 64,3 % | - |
| Likviditetsgrad | 6,81 | 1,60 | 0,30 |
| Soliditet | 85,3 % | 37,8 % | −233,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 1,6 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 49 | 422 | 464 |
| Driftsresultat | 11 | 37 | 51 |
| Årsresultat | 10 | 29 | −57 |
| Driftsmargin | 22,6 % | 8,8 % | 11 % |
| Sum gjeld | 5 | 97 | 122 |
| Sum driftskostnader | 38 | 385 | 413 |
| Finansresultat | - | −8 | −66 |
| Resultat før skatt | 11 | 29 | −15 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 1 |
| Omløpsmidler | 36 | 156 | 36 |
| Sum eiendeler | 36 | 156 | 37 |
| Egenkapital | 30 | 59 | −85 |
| Kortsiktig gjeld | 5 | 97 | 122 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Marius Frydenlund: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Einerveien 91, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 20.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 21.01.2024
- Størrelse: Nr. 3 926 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen brannrådgiver, brannforebyggende og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000248179&sokeverdi=931143603&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GJOSTEIN AS](https://www.norscout.com/no/company/922212651-gjostein-as) | Nordre Follo | - | 495 125 kr | - |
| [SEA MARIN AS](https://www.norscout.com/no/company/929284410-sea-marin-as) | Nordre Follo | - | 454 312 kr | - |
| [RICCO AS](https://www.norscout.com/no/company/948658275-ricco-as) | Nordre Follo | - | 529 657 kr | - |
| [SCHIPPERT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/929081595-schippert-consulting-as) | Nordre Follo | - | 415 000 kr | - |
| [NILS OTTESEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922243166-nils-ottesen-as) | Nordre Follo | - | 547 365 kr | - |
| [PROCUREMASTER AS](https://www.norscout.com/no/company/912400182-procuremaster-as) | Nordre Follo | - | 413 749 kr | −63,4 % |
| [SYNKIA AS](https://www.norscout.com/no/company/987588098-synkia-as) | Nordre Follo | - | 862 500 kr | - |
| [SIGUR TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/988534080-sigur-technology-as) | Nordre Follo | - | 390 972 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.05.2026.
